Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy a macskám...

Mit tegyek, hogy a macskám szeressen engem is, ne csak a barátomat?

Figyelt kérdés
Menhelyről hoztuk már több mint egy éve,még pici volt.Szeretgettük,simogattuk,játszottunk,mindig jó neki,jobb nem is lehetne.Mégis úgy érzem,hogy engem nem szeret.Ha azt akarom az ölembe jöjjön nem ,persze tudom,hogy csak akkor jön amikor kedve van,de nekem soha nem fekszik be az ölembe,NAGYON ritka amikor valamelyest kimutatja,hogy kedvel engem.A páromnak viszont befekszik az ölébe,szunyókál,bújik,puszit ad...nagyon rossz érzés,hogy engem meg leszar.Kifejezetten idegesít és néha nagyon haragszom rá ezért...Azt mondja a párom,hogy azért van ez mert tőle tart.(egyszer nagyon kikapott,én pl. sosem bántottam)Szóval...engem nem szeret feltétel nélkűl.És úgy érzem ő nem az én cicám is,hanem csak a barátomé.És úgy is viselkedik...
2011. nov. 18. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hm én azt vettem észre a cicáimon,hogy szeretnek,mert tisztelem őket,nem korlátozom,megadom nekik azt a szabadságot amire szükségük van.Persze nevelem,én vagyok aki enni ad neki,s takarit utánuk.Minden más személy utánam már nem olyan fontosak nekik.Ha ezentúl te adsz neki,te szidod vagy dicséred,te leszel neki a fontosabb.
2011. nov. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát én is adok enni,én is takarítok utána és én is szídom...

:s és tisztelem,és nem korlátozom...

2011. nov. 18. 11:41
 3/6 A kérdező kommentje:

és dicsérem...

meg a másik ami rosszul esik...hogy mindig azt hallom emberektől hogy az állatok érzik ki a jó ember és azt szeretik...rossz ember vagyok és ezt érzi rajtam vagy mi a fene?...ajjj annyira rossz ez így...megbánt a cicám ezzel,hogy semmibe néz..és van hogy megaklarom simogatni és elhúzza magát..de pesrze nem mindig...

2011. nov. 18. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért esik ez neked ennyire rosszul?

A macskák öntörvényűek, akkor tudod simogatni, ha ő is akarja.

Az én cicám az egész napot a lakótársnőm szobájában tölti (mert ott kupi van, és tud vadászni, meg bújkálni :D), de ez engem nem zavar. Ha ő ott boldog! Esténként úgyis vágtat át hozzám, ha hallja, hogy lefeküdni készülődöm, és bújik be az ágyba mellém :)

Szerintem igazából komoly önbizalomproblémával küzdesz.

2011. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az elképzelhető...
2011. nov. 18. 12:50
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__2314858-mier..


az utolsó kommentek az enyéim 10-25 03:16 és Időpont 10-25 03:42...olvasd el,mert ezek azok a dolgok amik megmagyarázzák ezt a dolgot : )

2011. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!