Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg van ilyen?

Tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a macska kiállításon van olyan osztály amiben tk. nélkül lehet indulni (nem a házi macska kategóriára gondolok) és ha a cicára bizonyos számú bíró azt mondja hogy fajtatiszta akkor megkapja a tk-et... Ez tényleg így van? Ha igen, mi a nevezési osztály neve? Van egy 2 hónapos maine coon-om a szülei díjnyeretes magyar championok, a kiscicának viszont nincs tk-e. ( a tenyésztő családi okok miatt vállt meg az alomtól ) Mindenképp szeretnék neki tk-et, nagyon szép barna kl.cirmos teknőc. Ha nincs ilyen kategória a kiállításon akkor esetleg utólag ki lehet állítatni a tk-et a tenyésztővel? köszi

2012. júl. 14. 09:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen lehetőség van,de mit érsz egy üres tk-vel?Na meg a gagyi egyesület csinál ilyet...

A tenyésztőnek szólj,hogy igényt tartassz a törzskönyvre,ezt csak ő tudja kiváltani aminek menete:alombejelentés..

Ha nincs tk akkor valami nagyon nincs rendben ott ahonnan a cica van.

2012. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de mi a "tenyészet" neve, ahonnan van a cicus?
2012. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel..
2012. júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez nem tartozik most ide, a kérdésre szeretnék választ kapni! :)
2012. júl. 14. 10:37
 5/14 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy van e ilyen kategória.

De azt viszont nem értem, hogy díjnyertes champion a szülő, akkor hogy hogy nincs törzskönyv?

Remélem nem sok pénzt adtál ki egy törzskönyv nélküli macskáért!

2012. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Most már tényleg röhögnöm kell:D!!! Aki nem tud a kérdésre válaszolni, minek kommentál? :) Nem egy papír fog egy élőlényt gyönyörűvé, egyéniséggé és szeretnivalóvá tenni! ( a tenyésztő megmondta, hogy törzskönyvel ennyi törzskönyv nélkül meg ennyi... mivel nem vol pénzem kifizetni a törzskönyves árat maradt az utóbbi és mivel a tenyésztőnek családi okok miatt meg kellett válni az alomtól ő is beleegyezett). A kérdés irányultsága arra irányult, hogy van e ilyen kiállítási kategória, vagy ki kell kérnem az eredetiét?.... Megköszönném, ha csak olyanok írnának akik tudják a választ és nem azért írnak, hogy sznoboskodjanak, "úristen tk nélkül hogy mertél venn?" agyfaszt kapok az ilyenektől, már elnézést ! :)
2012. júl. 14. 12:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Van ilyen ha jól tudom, ha megfelel egy csomó izének lehet neki kérni tk-t, de az nem ugyanaz lesz mint ha alapvetően tk-san vetted volna meg, és így is pénzbe fog kerülni. Akkor már az lenne az egyszerűbb, ha kikéréd a törzskönyvét a tenyésztőtől.
2012. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen az egyszerűbb lenne, csak az ivartalanítási kötelezettséggel jár ... azt pedig nem szeretném. :S
2012. júl. 14. 15:21
 9/14 Vicuska87 ***** válasza:
68%

Jaa, tehát ismét egy szaporítóval van dolgunk.

NO COMMENT!

2012. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szaporító! Nem mondom szívesen elkezdeném e gyönyörű állat tenyésztését, de ahhoz kertes ház kellene többek között... (mellesleg van egy tk-es britem... ő ivartalanítva van, az ivartalanítás után teljesen megváltozott ne mondja senki,h a kaja miatt, mert acanát kap...)
2012. júl. 14. 15:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!