Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszédom azzal traktál...

A szomszédom azzal traktál hogy a macskánk patkányokat fog egy harmadik szomszédunknál és hozzá hordja. Szerintem nem ismeri föl a patkányt. Létezik hogy egy viszonylag kistermetű ~3,5 kg-s cica patkányokat hordjon föl-alá?

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet. a mi nőstény macskánk is egy átlagos nagyságú cica, és megfogta a pockot, ami nem is kicsi. Akkora mint a saját kölyke.
2012. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
OFF: a pocok nem patkány. ON: a macska ritkán fogja meg a patkányt, mert fertőzést kap tőle, ösztönösen kerüli. Egyébként is mondd meg a szomszédnak, hogy a zsákmányt mindig a gazdának viszi a macska. Szóljon inkább a patkányos szomszédnak, hogy irtsa ki a dögöket.
2012. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
basszus.... ki mondta hogy a pocok patkány ???????? :OOOOOO Én csak azt mondtam hogy a pocok se kicsi!!!!!!! Istenem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg a szomszédnak, hogy biztos az egerekért cserébe viszi, amit viszont tőle hord hozzád!
2012. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pedig a mienk is megfogta a patkányt, s valaki azt mondta, hogy azt nehéz megfognia, így meg kell dicsérni, hogy nagyon ügyes cica.
2012. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 emir72 ***** válasza:

Csak a kölyök / növendék patkányokat fogja meg, de azt neked vinné!

Legfeljebb szagolgatja a szomszédod döglött patkányit! :)

2012. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! úgy néz ki, megoldottam a rejtélyt: pockot fogtam. a rossz hír hogy pocok jár felénk amíg a kutya és a macska édesen alszanak, a jó az hogy nem patkány, mert attól undorodok.
2012. szept. 11. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!