Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől vannak fekete koszok a...

Mitől vannak fekete koszok a cicám fülében és nagy baj? Többi lent.!

Figyelt kérdés
két kiscicám van mindig vakarják a fülüket mind a kettő és teli van a fülük ilyen fekete koszok al vagy nem tudom ez minden macskának ilyen vagy betegek vagy valami? És hogy lehetne rendbe hozni a fülüket? És ragályos? nem kell az összes kérdésemre re válaszolni csak amit tudtok! előre is köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 15. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fülatkájuk van és ragályos. Neked nem lesz tőle, de más állat elkaphatja. Állatorvoshoz vidd el, kipucolja a fülét, és ad rá fülcseppet. Ha nem kezeled, meg is süketülhet egy idő után a cica.
2012. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jaj nem is gondoltam hogy meg süketülhetnek holnap egyböl megyünk orvoshoz köszönöm válaszod.
2012. júl. 15. 17:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azonnal, hosszú idő kell ahhoz, hogy megsüketüljenek. De ha vakarja, akkor könnyen sebes is lehet a füle, úgyhogy tényleg ajánlatos az állatorvos. Kiscicáknál a fülatka sajnos gyakori gond.
2012. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Vicuska87 ***** válasza:
73%

A cicák fülében fülatka van!

Elviszed Dokihoz, ő kitakarítja, és ad rá cseppet.

Aztán lehet hogy majd még visszakell menni takarításra, mert elég nehéz megszabadulni a kis élősködőktől.

2012. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat . :)
2012. júl. 15. 18:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én kiscicámnak barna foltok vannak a fülében,fizetés után visszük el az állatorvoshoz!
2012. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
fizetés után? ezt hogy érted :D
2012. júl. 15. 18:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Anya meg apa ugye munkahelyen dolgozik és mindgen hónapban kapnak X ezer forintot amiért dolgoznak ezt hívják fizetésnek,pénzt kap amiért dolgozik!Másnéven munkabér!Bővebben itt: [link] XDD :D
2012. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
azt értem :DDD de hogy jön a fizetés ide? :D
2012. júl. 16. 09:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondolom a macskára félretett pénz hiánya okozza, hogy csak akkor tudják elvinni állatorvoshoz, ha pénz jön a házhoz. Ez nagyon rossz taktika, mindig kell hogy legyen az állatra félretett pénz, bármikor bármi történhet.
2012. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!