Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi ideig csavaroghat egy...

Mennyi ideig csavaroghat egy kandúr macska?

Figyelt kérdés
A 3 éves kandúrom már a negyedik napja nem mutatkozik. Családtagok szerint többször elment 1-2 napra, de már péntek óta nem látták. Csak szombat óta lakom otthon. Még előkerülhet? :( Sajnos nincs ivartalanítva, most készültem állatorvoshoz vinni, hogy hazaköltöztem.
2012. júl. 17. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Akár fél évig is kóborolhat,de az is lehet,hogy nem jön vissza!De még ne ijedj meg,lehet,hogy visszajön!
2012. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az enyém 3 hétig kóborolt.
2012. júl. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ahogy olvastam biztos voltam a válaszomban ,de mikor írtad hogy nincs ivartalanítva elbizonytalanodtam. a mi cicánk estére megy le és reggel felhozzuk :) hol laksz kertesház környéken? :) nos ha igen akkor ne aggódj még visszajöhet ha nem akkor már vissza kellett volna mennie enni :S szóval mondd meg hol laksz aztán próbálok még segíteni :)
2012. júl. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kertes házról van szó, falun. Nem benti cicáról van szó, általában bent esznek, de elmászkálnak, nagy ritkán alszanak idebent.
2012. júl. 17. 17:12
 5/7 anonim válasza:
értem ha ilyen szabadon vannak tartva akkor nem olyan nagy gond :) lehet pártkeres magának most úgyis nemsoká párzási időszak van :)) ha 3-4 napon belül nem jön akkor kezdj csak aggódni. nyugi biztos csak felfedez :))
2012. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon bízom benne, hogy előkerül. Köszönöm a biztató válaszokat. :)
2012. júl. 17. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 1 hétig nem jött elő.

De az érdekes,hogy éjjel a kajája mindig eltűnt,

2012. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!