Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg kiscica az utcán!...

Beteg kiscica az utcán! Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Szomorú, de nagyon fontosak most az anyagiak. Van most két gyönyörű cicám. Ma a munkahelyem mellett találtam egy kb 3 hetes fekete kiscicát, aki a mamáját hívta keservesen. Szeme borzalmasan néz ki, be van gyulladva, alig látszik a szemgolyója, beköpték a legyek is a bundáját. Sír a szívem miatta. Mitévő legyek? Fogadjam be? Mennyibe fog ez nekem kerülni? A gyógyszerek, az ellátása, a tápszer? Sajnálom, hogy ettől teszem függővé :( ha tízezrekbe fog kerülni, akkor inkább nem megyek arra... :((( aki hozott már fel kiscicát ilyen állapotból, annak szólna a kérdés.

2012. júl. 24. 22:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

figyelj én egy pár éve,egy elütött elég vad macskát vittem haza,és utána bevittem az állatorvoshoz...kötelességük gondoskodni róla,ha beteg a cica!

Mond,hogy találtad,de neked nincs erre pénzed,hogy kezeltesd...kötelességük!!!!!

2012. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Örömmel jelenthetem be, hogy a cica immáron nálam szunyókál. :) Mikor kimentem, jött szinte azonnal hozzám, tudta, hogy érte megyek... Még rosszabb volt az állapota, tele volt légylárvákkal meg petékkel. :(


Voltunk dokinál, kapott antibiotikumos injekciót, féreghajtót, szemcseppet és egy eléggé bűzös szagú fürdető oldatot, amiben még egy alkalommal kell megfürdetni. Nagyon kedvesek voltak, azonnal megvizsgálták, és nagyon olcsón megkaptam mindet, mindösszesen 2500 Ft-ot kértek!! Plusz a tápszer 2000 Ft volt, de elvileg az sokáig elég lesz.


Nagyon szép kiscica, mindig is szerettem volna egy koromfekete macskuszt. :) Remélem, a szeme is tökéletesen rendbejön majd.

Köszönöm a biztató válaszokat! :)

[link]

2012. júl. 25. 13:26
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Bonusz, bingo!!! Nagyon jot tettel, latja az Isten fentröl es sokszorosan visszakapod az eletben! :)


ui: Erdekes, hogy a vihart tulelve is jobb allapotu, mint az a dobozba csomagolt, amit beideztem.


Sok szeretetet a kiscicahoz!

4.

2012. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Rendes vagy!

De azért jó nagy parasztok,hogy pénzt kértek,amikor te emberségből példát mutattál!

Kb amit kapott 200 ft sincs!!!!

Remélem örökké veled marad!!!!!?????

2012. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy feleségül veszlek : D
2012. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

büszke lehetsz Magadra! kevés az ilyen rendes jószívű ember!

sok boldogságot a cicuskához!:)

mi lesz a neve?

2012. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó olvasni,hogy megmentettél egy kis életet!:)Légy büszke magadra és leld örömöd a kis macsekban!Ezerszeresen meg fogja hálálni a szeretetével és az élettől is visszakapod;)
2012. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 borcsi02 ***** válasza:
100%

Juuuuuhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuu!!!!!:):):):):):):):):):):):):):):):)

Jaj,de jó,szuper vagy!!!!!!:)

Annyira féltem,hogy már nem fogod megtalálni,úgy szorítottam,hogy ott legyen még a picurka!Milyen kis szívós ez az apróság,hogy átvészelte a tegnapi vihart,meg az elhagyatottságot.Valószínűleg már az ereje végén járt,mintha azt várta volna,hogy valaki megmentse.

Nem is mertem korábban kérni,hogy írd meg,mi lett vele,mert féltem,rossz hírt mondasz majd!

És még orvoshoz is elvitted,nagyon rendes vagy!

Egyébként tudod,mennyire hihetetlenül különleges kapcsolat jön létre két lélek között,ha az egyik megmenti a másikat?Ezek kicsit sorsszerű,szinte elrendelt történések,és te nagyon jól döntöttél!!!

Annyira boldog és elégedett lehet most a kis cicus,hogy öröm belegondolni.Végre biztonságban van,jó és szerető gazdinál.

Ha mindenki ilyen lenne,mint te,szerintem nagyon sok kis állat kerülhetne szép otthonba!!

2012. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Tudtam,hogy nem hagyod ott:-)Le a kalappal!!!!!!!!

Te vagy a nap hőse.

2012. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
nagyon orulok hogy vegul megmentetted.. ha minden ember olyan lenne mint te nm lenne annyi beteg es kobor allatka...amit a cicaddal tettel azt o egesz eleteben halalni fogja...meglasd meg sok oromet szerez neked :)
2012. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!