Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért lesz vöröses színű a...

Miért lesz vöröses színű a fekete macska napozás közben?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Kiszívja a napfény a színét azért.
2012. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nap átvilágít a szőrén, világosabb lesz. Lehet, hogy nem fekete, hanem sötétvörös a cicád, de ez csak ilyenkor látszik. Nekünk sötétbarna az egyik cicánk, de ez télen alig látszik, nyáron viszont még világosabb lesz. Az igazi fekete macsekunk nyáron is fekete. :)
2012. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pulicer barátunkat jelentettem a modinak,

amúgy azért lesz vörös a fekete cica szőre,mert kiszívja a nap,nekem volt egy Kormi nevű fekete-fehér cicám,neki nyáron a fekete szín barnává változott

2012. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az én cicám igazi fekete, de csak akkor vörösödik, ha a napon fekszik.

2012. júl. 29. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem olyan mint a hajszín. Sok fekete hajú ember igazából barna. Sok barna igazából vörös, de csak napon látszik.:D


Az én fekete cicám barna a napon.

2012. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik cicám igazi fekete, a másik csak nagyon sötét barna. Erre akkor jöttem rá, amikor kiültek a napra.
2012. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos mar nem csak a napon, hanem alapból is barna/vörös lett a fekete cicám nagy része. Azért van mert öregszik. Viszont télen az enyém is sötétebb.
2014. máj. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!