Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscica születése után...

A kiscica születése után egyből elkezd mozogni?

Figyelt kérdés
most láttam, hogy fialt a macskánt 1 kiscicát, és ahogy néztem nem mozgott, vajon halva született :\ :( ?
2012. júl. 28. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
miért nem nézed meg?!
2012. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak annyit láttam h nem mozog, de hogyan nézzem meg hogy él-e ?
2012. júl. 28. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
hát fogd meg mondjuk....
2012. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sajnos az 1. halva született :(, de született néhány perce még 1, ő már lélegzik, csak még nem mozgott (tehát nem kezdett el mászkálni), az baj vagy sem ?
2012. júl. 28. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Valaki fogjon le!>< Ember! Ha nem mozog szívmasszázs, mesterséges lélegeztetés vagy, ha ehhez süsü vagy, akkor orvos, de azonnal! El sem merem hinni, hogy vannak ilyen emberek! Dördöld a mellkasát, segíthet, tisztítsd ki a légzőjáratát! Inkább nem mondom ki, amit először akartam...-_-"
2012. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fogd meg a kicsit ha kijött és töröld/dörzsöld szárazra!Ennyit segíthetsz ha már elleted.Fejjel lefelé tartod ha nem lélegzik és enyhén megrázod,hogy kijöjjön a magzatvíz belőle.És ne a gépnél ülj ilyenkor!
2012. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívmasszás,száját kitisztítani!!!
2012. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azért amikor fejjel lefelé fogod a testét is tartsd és inkább a faránál fogd meg mert ilyen kicsin kiránthatod a lábát
2012. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!