Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem szeretek a kölyök...

Miért nem szeretek a kölyök macskáim az ölembe lenni?

Figyelt kérdés
van 3 kiscicánk már 1,5 hónaposak és egyáltalán nem szeretik,ha vki felveszi őket ölbe. Pedig nagyon szeretjük őket! Hozzá lehetne szoktatni őket?

2012. júl. 29. 14:18
 1/4 anonim válasza:

Nekem is van 3 kiscicám, igaz ők már majdnem 3 hónaposak, de szintén nem szerettek ölben lenni. Nekem úgy sikerült rászoktatnom, hogy nagyon sokáig cirógattam őket, majd egy idő után a hátukra feküdtek, és akkor a hasukat simogattam. Ez után felvettem őket és ott is hasonlóan játszottam velük.


Az egyszerűbb megoldás, ha közvetlen ébredés után veszed fel őket, amikor még fáradtak, és olyankor hagyják magukat. Ha ügyes vagy, akkor még vissza is aludhatnak! :)


Sok sikert!

2012. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nem szeretnek mert még kis " hülyék " egyik kiscica se szeret az ölben mert tele van energiával :D, de ahhoz hogy ez nagy korára ne maradjon így folyamatosan ölbe kell venni őket akár ott marad akár nem
2012. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egész kiskoruktól kell ölbe venni őket, hogy megszokják. Játszál vele nagyon sokat, hogy fáradt legyen. El fog aludni az öledben. :)
2012. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is imádom ölbe venni a macskámat :D de ő nem mindig szereti. Ilyenkor kimászik. De van amikor egész nap játszik, elfárad, és akkor magától jön az ölembe :) ott tisztogatja magát, dorombol, játszik és alszik :)
2012. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!