Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 kiscicát fialt az egyik...

3 kiscicát fialt az egyik macskánk de pár napja már nincs meg és nem hiszem hogy már meglessz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a kérdésem mit tehetnék hogy a három kis csöpség életben maradjon és ne szenvedjenek?, mert ettesük őket tejjel saját készítésű cumis üvegből, de mindíg össze vissza csöpög ahogy itatjuk és nedvesek maradnak és fáznak, megtörölni csak nagyon óvatosan szoktam őket, meg csak nyávognak és nem akarnak sokat inni, szerintem az anyuk hiányzik nekik :(

Mit tegyek hogy jobb legyen nekik?



2012. júl. 27. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tápszerrel kéne etetni őket fecskendőből,2-3 óránként.és bevinni őket a házba természetesen.

Ha nedvesek meg kell törölni őket,és nincs olyan szó kijelentő módban,hogy etessük.

Ki kéne ivartalanítani a macskátokat,és akkor ez nem fordulna elő.

2012. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
elég sajna hogy ez így történt
2012. júl. 27. 16:34
 3/12 anonim ***** válasza:

Higított tejjel kell táplálni őket, és betakarni!

De nem elég etetni őket.

A feneküket is nedves ronggyal törölgetni kell, hogy üríteni tudjanak majd.

Ezt olvasd el!

[link]

2012. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ó. azt visszont elfelejtettem megemlíteni hogy még ha nem sokat isznak de kakilni kakilnak :D
2012. júl. 27. 16:50
 5/12 A kérdező kommentje:
és az igaz hogy a kiscica nem ihat tehéntejet?
2012. júl. 27. 17:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Tehéntejet nem ihatnak, mert attól hasmenésük les!. És rakj főléjük valami lámpát, nehogy kihüljenek!
2012. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
értem és a kecsketej azt gondolom ihatnak
2012. júl. 27. 18:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nem megoldható egy tápszer, akkor inkább a kecsketejet válaszd.
2012. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 borcsi02 ***** válasza:

Nem tudom,hol tartjátok őket,kint vagy bent,de szerintem mindenképp a lakásban helyezzétek el őket (ne hagyjátok szegénykéket kint),egy takarókkal,rongyokkal jól kibélelt dobozban,és ha nincs infra lámpátok,ami melegítené őket,akkor egy egyszerű asztali lámpát is föléjük állíthattok,amit letakartok egy sötétítő anyaggal,hogy ne legyen az a vad fénye.Ez is ad valami meleget,ami nagyon fontos most nekik!Vagy rakjatok melléjük,alájuk melegvizes palackot!

Cumisüveg helyett talán próbálkozhattok picike fecskendővel,ami megfelel az ő méretüknek,úgy nem folyna ki rájuk a tej. A kecsketej jó,de a tápszer még jobb lenne.Úgy tudom,1-2 óránként kell cumiztatni őket az elején,legalább egy hétig,utána már nem kell ilyen gyakran.

2012. júl. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

kecsketej, pipettából.

Az 1 hetes cicusokat 2-3 óránként, a 2 heteseket 4 óránként, 5-6 heteseket 5 óránként kell etetni.

Nameg próbálj pótmamát keresni, akinek egy cicusa van, vagy meghaltak a kicsik és még van teje. Hátha befogadja a tieidet. Kevés az esély rá, de nekem már sikerült, mikor kukába dobott kiscicákat találtam. :( :)

2012. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!