Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg ennyire elterjedt már...

Tényleg ennyire elterjedt már nálunk is hogy a lakásban tartott cicának kioperálják a karmait?

Figyelt kérdés
Állítólag nem nő vissza , és a lakásban nem tud így tönkretenni semmit. Azért nekem ijesztő egy kicsit
2009. júl. 17. 10:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nemtudom de a wikipédián úgy olvastam hogy nálunk ez illegális.
2009. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Amerikából halottam ilyeneket, de ez számomra témisztó. Nekem is lakásban van a cicám, de sztem az nem szereti az állatot igazán akinek ilyen borzalom az eszébe jut...
2009. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ne tartson állatot!

Ezeknek az újgazdag férgeknek kitömött állat való.

2009. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Ez felháborító! Állatkínzás! Vegyen plüssállatot az ilyen, azt vagdalhatja...a kisállatokkal gond is van, nem csak öröm, ezt vállalni kell. A gyerekének a hangszálait fogja kioperáltatni, ha éjszaka sír?
2009. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon (és Európában) ez tilos és állatkínzásnak minősül. Amerikában divat.
2009. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Máté98 ***** válasza:
100%
Én ezt épületes nagy badarságnak tartom! Megkeserítjük vele a cica életét, nem lesz jó mászó, csúszni fog, ügyetlenebb lesz, stb. És pláne, ha nem szobacica! Mert önvédelemre szükség van!Én inkább időnként egy kicsit levágok belőle, minthogy megnehezítsem a hátralevő éveit. És így a bútoron nem is élesíti a karmait, de vigyázat! A macska karmaiban hátrébb már idegek vannak, és ha ebbe belevágunk, az neki iszonyatos, és közel másfél hónapig szenvedhet tőle! Vigyázzunk rá!
2009. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam, hogy a cicáknak ez iszonyatos szenvedést okoz, és kb. olyan, mintha nekünk levágnák a lábujjainkat.
2009. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát a válaszok alapján még ijesztőbbnek tűnik ez, pedig próbáltam arra gondolni, hogy ha választani kell hogy 32719 kobor macska és 372189 menhelyes macska legyen, vagy inkább kioperált karmú családi macskák akkor lehet az útóbbira szavaznék... amúgy az hogy illegális ez biztos? Ugyanis én ismerek olyat akinek a macskája ilyen itt Mo-n De úgy tudom csak az első mancsokról szedik le a hátsókról nem
2009. júl. 17. 15:49
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy illegalis. Az az allatorvos, aki itthon ilyet csinal, a mukodesi engedelyet kockaztatja. Persze, penzert ebben az orszagban barmit...
2009. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! Teljesen mindegy, hogy illegális, vagy sem. Ez az állatorvos dolga, ha bevállalja, lelke rajta.

A lényeg, hogy a cicád, akit szeretsz, rokkant macska lesz, elveszti az egyik érzékszervét (mert ugye a macska a körömágyából tapint) és nagyon nagy fájdalmai lesznek. Két hét alatt minden rendeződik, nem kaparja a bútort, meg a szőnyeget, de MEGÉRI?

2009. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!