Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hetes kiscicákat elkezdhetem...

4 hetes kiscicákat elkezdhetem hozzászoktatni a szilárd ételhez, vagy várjak még vele, amíg az anyamacskának van teje?

Figyelt kérdés
Befogadtunk kb 6 hete egy cicát, aki rá 2 hétre leellett 4 tündéri cicát. Holnap lesznek 4 hetesek, már vettünk kiscicáknak való tápot, de várhatok még az etetéssel? Az anyamacskának van még teje, de látom, hogy eléggé megviselte őt, hogy kidobták, majd a 3 cica még az életét is leszívja. Az anyacica elég kis termetű, szerintem még nincs 1 éves. De amíg van teje, addig várjak ezzel szerintetek? Köszi a válaszokat!
2012. júl. 30. 10:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Az első mondatban rosszul írtam, 3 cicát szült, akik 4 hetesek lesznek, ezt kevertem össze! :)
2012. júl. 30. 10:23
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Hát megpróbálhatsz adni a kicsiknek valamit szilárdat,de ne a táppal kezd,az még túl kemény lenne nekik. Esetleg próbálj meg adni nekik tejet tálkában, aztán jöhet egy kis junior konzerv, meg ilyen könnyen elrágható kaják. Mikor nagyobbak lesznek akkor adhatsz nekik junior tápot is :)

Azért túl sok konzervet +tejet ne adj nekik, hasmenést okozhatnak.

2012. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a válaszod. A táp alatt a konzervet értettem, nem a szárazat, csak rosszul írtam. Akkor lassan elkezdem őket etetni. Köszi! :)
2012. júl. 30. 10:53
 4/5 anonim ***** válasza:
a macskákat 6-8 hetesen lehet elhozni egy gazdától pont azért mert addig van szükségük az anyatejre utánna meg ha akarnak szopnak ha nem akkor nem , szóval NEM adhatsz nekik
2012. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megtartom a kiscicákat, nem adom oda őket senkinek, szóval nem ezért kérdeztem. Csak, hogy ki hogyan csinálja, mert van, aki már 4 hetesen elkezdi őket etetni, és van, aki csak akkor, ha már nem cumiznak. Köszi a válaszod!
2012. júl. 30. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!