Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicának lehet adni belőle?

Kiscicának lehet adni belőle?

Figyelt kérdés
Itthon nincs sem kecsketejem,sem semmi más amit lehetne adni 3 hetes cicáknak.Csak tehéntej van itthon és hallottam,hogy ha teszek bele egy tojás sárgáját akkor nem lesz olyan nagy bajuk.És azt is tudom,hogy nem szabad a kiscicáknak adni tehéntejet,de az anyjuk és az apjukis azon nőtt fel,és semmi bajuk.

2012. júl. 31. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Víz mint olyan ? Miért kell mindenáron tejet adni a macskának ha van víz? mert gondolom van, nem?
2012. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És az anyjuk nem szoptatja?Ne adj,ne kockáztass tudom,hogy munkahelyi fizetés előtt állunk,de kisállatpatikákban lehet elég olcsón kismacskáknak való tápszert venni!
2012. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem,hogy ha teszek egy tojássárgáját a tejbe nem lesz baja tőle..? De nem arra kaptam választ!
2012. júl. 31. 15:44
 4/5 Vicuska87 ***** válasza:

Ha adsz neki tehéntejet, ha teszel bele tojást ha nem, akkor is vagy hasmenést kap, vagy nem! 50%-50%

A tojás nem változtat!

2012. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semm baja nem lesz a tehéntejtől! Én fel szoktam hígítani vízzel a tejeket. Az én macskam is azt ivott és lám, most 13éves és egészséges!
2012. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!