Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap véletlenül lenyeltem...

Tegnap véletlenül lenyeltem egy bolhát. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Szóval.(nem röhög)

Tegnap a macskából szedtem ki bolhákat amikor is a számhoz tettem a kezem,ezzel pedig sikeresen lenyeltem egy bolhát.Azt nem tudom élt-e nem hiszem.

Lehet valami bajom belőle?

Értem ezalatt pl ha a kutyák nyelik le akkor férgük lesz stb.stb

Emberre is veszélyes?


2012. aug. 1. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha biztos akarsz lenni a dologban, keresd fel a háziorvosod!
2012. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen erre énis gondoltam,de ha csak vaklárma és nem lehet bajom inkább nem röhögtetem ki magam.Ki az az idióta aki lenyel egy bolhát?
2012. aug. 1. 18:03
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Te
2012. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rajtam kivül!:D
2012. aug. 1. 18:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy túlélné a gyomorsavadat.
2012. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Á, szerintem nem lesz semmi bajod..ha a férgek miatt aggódnál, akkor egyél egy rakat fokhagymát, vagy igyál páleszt az kipucol. : D
2012. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nem biztos,hogy élt mivel elötte szétmorzsoltam a kezemmel.Csak ezek ilyen gci csernobili bolhák,spot on-ra nem reagálnak:@
2012. aug. 1. 18:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha biztos akarsz lenni, leféregteleníted magad, mert legetnek féregpeték as bolhában. Amúgy sem ártana néha magad sem, bolhapetét összeszedni bárhol lehet. Egerésző macskától meg különösen, mert az egerek nagy része tele van féreggel.
2012. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod, max a tudattalanság.

Ha élő bolhát is nyeltél le, maximum csak addig tud életben maradni amíg le nem ér a gyomrodig, de erre is szinte semmi esély sincs, keveredett a nyáladdal és megfulladt.

Ne menj el az orvoshoz!

Van bolhás kutya, meg férges kutya, de egyik állat sem tud átalakulni egy másikra. A kutyáknak sem szokása lenyelni bolhákat és akkor sem lesz semmi bajuk? A bolha az bolha, a féreg meg féreg, ég és föld. A féreg lehet veszélyes kutyára is és emberre is, de a bolha veszélytelen mint állatra, mint emberre, főleg lenyelve.

2012. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na benyakaltam egy csomag fokhagyma port meg ittam rá 3 pohár pálinkát.Remélem elég lesz

Köszi a válaszokat.

2012. aug. 1. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!