Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog a macskám minden...

Miért nyávog a macskám minden egyes alkalommal mikor zsákmányt hoz haza?

Figyelt kérdés
Eddig ezt nem csinálta. Azt megfigyeltük, hogy amikor voltak a kölykeit hívta ezzel a jellegzetes hangszínű nyávogással. A kölykeit viszont már több mint egy hónapja elvittük az új gazdikhoz, de is azóta minden nap többször idehozza a dögöket és nyávog hozzá. Ma felülmúlta önmagát mert ráadásul a kölyökpatkány amit hozott még élt, előttem végezte ki. :)

2012. aug. 4. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Igy adja a tudtotokra,hogy megérkezett a zsákmánnyal és dicsekszik vele:D
2012. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy előttem írták. Várja a dicséretet.
2012. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívja a kölykeit :( Az ösztön hajtja még.Simogatást érdemel az ilyen cica:) Teszi a dolgát nekem is ilyen macskám van.Van hogy az ajtónk elé a tálja mellé teszi az egeret,vakondot,de a legmeglepőbb egy hatalmas kifejlett patkány volt amit hozott.Nem gusztusos de a vakondoknak örültem mert feltúrták a kertet egy időben.
2012. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megdicsérni meg szoktuk, valóban nagyon jó macska. Ő mondjuk a bemutatás után általában megeszi amit hozott, kivéve a kifejlett patkányokat, azoknak a fejét meg a hátsó részeit rendszeresen ott hagyja. Reggel óta megevett két kölyökpatkányt meg egy kis tejet azóta úri kényelemben elheveredve pihen :)
2012. aug. 4. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
OFF ugyan, de írom: én cicám benti. Van egy zoknibabája, amivel játszik, na azt naponta többször "megöli" rettentő nyávogás közepette és végül odahozza nekem :) ON
2012. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valóban dicséretet vár és érdemes oda figyelni én már megmentettem így egy gyíkot! :)
2012. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!