Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit szerettek a cicátokban a...

Mit szerettek a cicátokban a legjobban?

Figyelt kérdés
(Azon kívül,hogy Ő a szemetek fénye....?)Milyen egyedi,különleges tulajdonságai vannak?

2012. aug. 5. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy egyedi e de egy nap alatt szobatiszta lett :) na meg a többi dolog, hogy játékos. hízelgős :)
2012. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen...a rossz "hiedelmekkel" ellentétben a macska okos állat!És a legszebb... :-)
2012. aug. 5. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Otthon 3 macskánk van, ebből egy, ami az enyém.

Én nem emelnék ki semmit, a teljes személyiségét szeretem, ha valamelyik hiányozna, nem lenne ugyanaz a macska. (Ez igaz a másik kettőre is, őket is nagyon szeretem, de most a sajátomat emelném ki)

Egyébként egyedi különleges tulajdonsága, hogy domináns kandúr létére pátyolgatja a kiscicákat. Mosdatja őket, stb.

2012. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik egyedi és ha a szemükbe nézel, látod az értelmet. Persze vannak kivételes butuskák, nekem is van egy ilyen. :) Őt pont ezért szeretem.
2012. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én macskám ha nem fér oda a táljához mert oda ment a másik akkor nem a fejét dugja oda hanem belenyúl a tálba és elhúzza magához :) meg ha nem bírja a szárazat a tál oldaláról leszedni a szájával akkor a kezével lepiszkálja, meg amikor szomjas és nincs neki víz mert elfelejtettem kitenni akkor oda megy a víz csaphoz és dörgölődzik hozzá, kitudja nyitni a fürdőszoba ajtót, türelmes stb stb... :D
2012. aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az én macskám nagyon kis düddő :):Barátságos és mindig felvidít a hülyeségeivel Pl.: egyszer ott hagytam a sonkás szenyám az asztalon és mire vissza mentem a macska kiette belőle a paradicsomot,de a sonkát nem bántotta :D!Én ezt szeretem benne.
2012. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy ő is szeret engem. Tudom, furcsán hangzik, de nekem nehéz volt megszoknom, hogy ő nem az a fajta cicus, aki folyton velem alszik, stb. A barátom cicája például olyan, hogy ha ott alszik mellettem, és elmozdulok, rögtön jön utánam, hogy valamijével hozzám érjen:)

Na, az én cicám nem ilyen. Nagyon kis magának való, de kétségkívül ő a leggyönyörűbb cica a világon. Pedig féltem tőle, hogy ha majd megnő, már nem lesz olyan aranyos, de még mindig gyönyörű, és ezt nem az elfogultság mondatja velem:))

Vannak aranyos szokásai, például a zacskókat imádja, ha náthás vagyok, és pzs van az ágyamon, rögtön jön, és nyalogatja a zacskót, közben dorombol, dagaszt, baromi édes. Ha nem vagyok otthon, akkor is az ágyamra fekszik, és dorombol, csak úgy:) Amikor ezt elmesélték nagyon örültem neki, mert én amúgy mindig azt hittem, hogy csak a kaja miatt "szeret". De nem. Most, hogy öregszik, folyton bújik, dorombol, imádom.

2012. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!