Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma kaptam egy kiscicát....

Ossii kérdése:

Ma kaptam egy kiscicát. Hazabuszoztuk 1,5 órát, kapott vizet, evett mászkált, de közbe aludt. Konkrétan 13. 00-tól kezdve folyamatosan alszik . Felébresztem, hogy él e még, elszámolok 3ig és lebukik a feje. Ez normális?

Figyelt kérdés

Nagyon aranyos meg minden, de ez normális ? Vagy beteg ? :D

Most itt fekszik az ágyon, felkelt magától (!) de visszabukott megint a feje. Tanácsokat várok,a parasztkodást lehet mellőzni



2012. aug. 9. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Mennyi idős? Rendesen mozog? Keltsd fel és nézd meg, mert ha esik össze akkor baj lehet. De lehet csak a sok stressz.
2012. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Látatlanba elég nehéz megmondani hogy csak álmos-e vagy beteg. Nézd meg hogy lázas-e esetleg.
2012. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Emeld fel és kb fél méterről engedd el, ha nincs semmi baja akkor nem csuklik össze.

Az időtartam hogy 1 től mostanáig alszik teljesen normális :D a mi macskánk délbe kapott enni, befeküdt a helyére és még mindig alszik, wc re se ment ki :D

2012. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

háát 7 hetes kb.

tényleg kicsi,meg olvastam hogy a macskák átalusszák kb. az életüket :D

de volt egy Garfield macskám, az meg soha nem aludt.

Ö se megy el wc-re. De hát nincs is mi kijöjjön, nem eszik,csak alszik.

Most kivittem kézbe a helyére,akkor felkelt, de mmegint alszik :D

2012. aug. 9. 19:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban úgy van, ahogy írod, miért vigyorogsz szinte mondat végén? Holnap mutasd meg állatorvosnak, mert biztosan beteg.
2012. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 zénó a hörim válasza:
ööö....izéé...:D nem beteg még kiscica ilyenkor sokat alszik minden állat
2012. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na, felpörgött már? Szerintem az utazáskor stb a sok inger is kiválthatta. Nekünk volt olyan kiskutyánk amelyik mikor megérkezett nagyon sokáig aludt. Aztán 1-2 nap és bepörgött :D De ha csak kókad, akkor nem árt megmutatni dokinak.
2012. aug. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az utazástól nagyon ki tudnak ám merülni.

amikor én vittem haza a cicámat (kb 15 perc séta) ő is sokat aludt utána. kapott enni mikor haza értünk, aztán reggelig kómázott :)

nem kell megijedni.

de orvoshoz vidd el mindenképp a szükséges oltások és a féregtelenítés miatt.

2012. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nála rosszabb macskát életemben nem láttam.

visszasírom amikor aludt.

most reggel 5kor arra kelek,hogy harapja meg karmolja a lábam.

2012. szept. 6. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!