Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez igaz? Hogy 2x14 kg-ot...

Ez igaz? Hogy 2x14 kg-ot adnak 14 340 ft-ért? :o ez egy Lengyek cég. Tényleg ennyi az ár?

Figyelt kérdés
Biztosan kiszállítják?Rendelt már innen valaki közületek?

2012. aug. 11. 08:35
1 2
 1/12 Vicuska87 ***** válasza:
Próbáld ki!
2012. aug. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
link?
2012. aug. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Néztem én is azt a lengyel céget:előnye,hogy tényleg olcsó,hátránya,hogy előre kell utalni...

Én most a tápfutártól rendeltem(először),de nem vagyok hanyatt esve tőlük. Egy hete rendeltem, de a kaja még sehol nem tart. Mindenféle hírlevelet küldözgetnek, hogy mivel kell etetni a kutyámat...azt hiszem a továbbiakban maradok az üzleteknél, mégha drágább is. De azért próbáld meg, hátha te több sikerrel jársz!

2012. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elnézést ha én vagyok ilyen hülye, de mit adnak 14k ért? tápot vagy mit?
2012. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11:49 Nem vagy hülye,igen, tápról "beszélgetünk" :-)
2012. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom egy cégre gondoltunk-e,de mi sok mindent rendeltünk egy lengyel csomagküldőtől,a cuccot késve kaptuk,nem amikor kértük(más cég kihozza a kért napon),a tavi haleledelnek a vödre el volt törve,a konzerv macskaeledel meg be volt horpadva.
2012. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jajj bocsi mindig ezt csinálom :) [link]
2012. aug. 11. 21:38
 8/12 anonim ***** válasza:

whiskast ne vegyél az nem rendes kaja a macskának

inkább cat chowot aggyál neki, olyan sima lesz a bundája hogy az elképesztő olyan mintha nem is macska szőr lenne :D

[link]

2012. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok,igen ez az a cég,mi nem voltunk velük megelégedve.Azt el is felejtettem írni tegnap,hogy az eltört haleledeles vödörből még a dobozba is szóródott amiben a cuccot küldték.
2012. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) utolsó :( ez elég elszomorító...de amúgy azt írják hogy ilyenkor valami papírt kell benyújtani és ha olyan a kár(szerintem tiéd olyan volt) akkor kicserélik neked :)
2012. aug. 13. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!