Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért "szopizik" a 3 hónapos...

Miért "szopizik" a 3 hónapos cicám? (új szokás, az anyjától 9 hetesen választottuk el - tehát nem idő előtt)

Figyelt kérdés
Tudom, hülyén hangzik, de 1-2 hete vette fel ezt a - nem túl bizalomgerjesztő - szokást. Felmászik az ölembe, vagy éjszaka bebújik az ágyunkba, és vagy a pólómat, vagy az ágyneműt kezdi el őrölt tempóban szopogatni. Közben egyfolytában nyáladzik, és látsazólag teljesen átszellemül - olyankor se kép, se hang... hiába szólok rá. Először vicces volt, de már nagyon unom, mert ha megakarom simogatni, vagy odahívom, egyből elkezdi, és őszintén szólva ez elég gusztustalan. :(
2009. júl. 22. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én cicám a mai napig csinálja ezt,és 2 éves:)

igaz,hogy csak esténként,de szerintem aranyos..őt 3 hetesen szedtük össze egy pincéből,nagyon félős még most is,szóval v.színű,hogy ezért is csináljhatja:)

a tiédet akkor nem tudom,ha időben lett elválasztva...biztos nagyon szeret:-)

2009. júl. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem édes:D:)
2009. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Enyém is csinálja, 17 éves. Mindíg is csinálta.
2009. júl. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van 6 macskám 5 kölyök és a mama,4 éves az anyuka,minden éveben volt egy alom kiscica,úgy hagytam meg őket hogy az első alomból egyet,a másodikból harmadikból kettőt-kettőt,az első alomból való macsek rettenetes szemtelen,mert mikor a harmadik ellése volt a mamájának ő úgyszint beállt szopni a kicsik közé két éves létére..:D
2009. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.Nekünk van 5 macsekunk.És a kicsik is csinálták ezt(1-2 hétig) aztán a tejet betettük a mikróba és langyos tejet adtunk neki 1-2 kis kanál cukorral.Azt rögtön megfogja inni.Olyan mint az anyatej.

SOK sikert!

2009. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!