Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudom eltűntetni a...

Hogy tudom eltűntetni a macskaszagot a lakásból?

Figyelt kérdés
Már egy hete, hogy elkerültek a cicàk az albérletből, alapvetően egész nap nyitva a lakás, mégis macskaszag van... Az egyik cica fiú volt, peárszor lepisilte az ágyat, abból meg főleg ben tudtam még kiszedni... tudtok valami megoldàst?
2012. aug. 16. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs az a szer ami a kandúr pisit eltüntetné,nekem a táskámat pisilte le a teraszunkon egy kandúr és kikellet dobnom mert nem lehetetlen kiszedni a szagot.
2012. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az ágy belsejéből,semmivel sem tudod kivenni a macsekpisit,
2012. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Jártam már így,mindent amit megjelölt esetleg, ki kellett dobni,új padlószőnyeg,stb. :) Nem lesz cica többet lakásban,sokkal jobb most a kutyám.
2012. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A következő fiúcicát ivartalaníttasd, akkor nem jelölget.
2012. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha félévesen ivartalanítva van, el sem kezd jelölni. Most már mindegy, eltüntetni nem nagyon lehet ezt a szagot. Majd idővel elpárolog. De az ágymatracot lehet, nem ártana kicserélni.
2012. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vicuska87 ***** válasza:
Ha ivrtalanítattad volna, akkor most nem lenne büdös! Szinte biztos, hogy semmivel sem tudod kiszedni! Ágycsere!
2012. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13%

Van ivaros kandúrom és nincs büdös nálunk :) Titok a rendszeres takarítás és a megfelelő szerekkel való szagtalanítás.A kandúr jelölést viszont ágyból nem tudod kiszedni!Max beleöntessz egy üveg ecetet,de akkor meg ecet szaga lesz.

Ha tudod hol a szag forrása azt ecettel asztán domestos vagy hasonló vegyszerrel takarítsd fel.

2012. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!