Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cicám baja?

Mi lehet a cicám baja?

Figyelt kérdés
Van egy négy-öt hetes cicánk, viselkedésbeli problémái nincsenek, csak az a baj, hogy tegnap este óta nem eszik. Amikor tegnap megkapta a vacsoráját, alig ment oda, és nem is evett a kajájából, máskor mindig rögtön szalad kajálni, mintha éheztetnénk, közben meg napi háromszor-négyszer kap kaját. És a vacsivirslije másnap is megmaradt. Aztán a reggelihez se nyúlt, odament, megszaglászta, de nem nyúlt hozzá. Aztán az ebédjét se ette meg, kapott vacsit, azt meg nagy ímmel-ámmal ette meg. Inni keveset iszik, reggel óta kb pár ml fogyott belőle. (Még ketrecben tartjuk az éjjeli ragadozók elől és a csavargás elől, máskor kapálózva engedetlenkedik, most meg nem érdekelte, hogy beraktuk, egyből bement. HELP!!!! Segítsetek, mi lehet a baj!!!

2012. aug. 16. 19:53
 1/8 A kérdező kommentje:
BOCSI, NÉGY-ÖT HÓNAPOS.
2012. aug. 16. 19:56
 2/8 Vicuska87 ***** válasza:
22%

Ketrecbe tartjátok? Csak gratulálni tudok! Egy négy-öt hetes cica még az anyatejet eszi!

Nem virslit!

Cicatejet vegyél neki, és alutasakos kaját, ami kicsiknek van, és száraztápot szintén kicsiknek!

2012. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

úristen ilyen lustának lenni első.....

vidd el orvoshoz, szerintem bélgyulladása lehet

2012. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem eszik, az betegségre utal. Orvoshoz kéne vinni, mielőtt kiszárad.
2012. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vicuska! Utólag írtam, hogy négy-öt hónapos. Nem vagyok ilyen hülye, hogy ennyi idősen virslivel etetem! De korábban megette, rárepült egyből. Köszi a válaszokat!
2012. aug. 17. 12:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélem elvitted dokihoz? a viselkedésváltozás egyértelmű betegség jelzés.....
2012. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Áááá már kutya baja. Csak átfutott rajta valami...
2012. aug. 19. 19:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére olyan, mint régen... :)
2012. szept. 2. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!