Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valami oldal, ahonnan...

Van valami oldal, ahonnan mindent megtudhatok arról, hogy tartsam a KINTI! cicámat?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy mire van/nincs szüksége, hogy kell etetni, bánni vele, játszani, stb, stb...

Ja és még egy kérdés: Mivel kinti macsek(nem megoldható a benntartása) hogy védhető ki, hogy elkóboroljon, és mások magukhoz szoktassák? Ugyan van egy hatalmas kertünk, tele fákkal, növényekkel, tóval stb, de őfelségének az nem elég :D


2012. aug. 17. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ivartalanítsátok és akkor nem fog majd elmenni.

Kinti macskának nincs sok mindenre szüksége, Tál, Kamra vagy garázsba egy doboz jól kibélelve a téli estékre, játék nem muszáj ( ha akarsz vehetsz), mert kinti egy csomó dolog van neki, levelek, bogarak stb... és az a kis tó, ha van benne hal még horgászni is tud majd xD

2012. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Hát azért gondoltam, hogy valami játék, hogy ne csak úgy ki legyen csapva szerencsétlen, hanem foglalkozni is kell vele, nem? :D

Egyébként lány cica, és a doki azt mondta, majd november körül lehetne ivartalanítani (most kb. 2 hónapos)

2012. aug. 17. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
de :D, csak nekünk is kint voltak a macskák és lesz*rták a játékot, érdekesebb volt ahogy fúja a leveleket a szél xD
2012. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nmacskáimnak va egy kérojuk ha nem csavarognak letépek egy gazt játszok velükk meg dögönyözöm öket
2012. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem csak kinti cicáim vannak:)

szerintem nem lehet rászoktatni őket h maradjanak otthon, mert mindegyik cica más

az egyik cicám csak otthon van , tényleg sosem megy el a kertből :) A másik pedig egy világjáró, komolyan hetente látjuk max 2 szer jön enni mert én vok a gazdija és ezt nem felejtette el :)

2012. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!