Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolha nyakörv kinti macskára?

Bolha nyakörv kinti macskára?

Figyelt kérdés

3 hónapos a macskám és szeretnél rá venni bolha nyakörvet. Eddig bent volt de most kinti/benti cica lett és nem akarom, hogy összeszedje valahonnan és behozza.

Na, azon gondolkodtam, hogy mivel még kicsi mindig érdekes neki mindenhova bebújik, felmászik stb, szóval félek hogyha lesz rajta nyakörv fent akad valahol és ha nem veszem észre megfojtja magát. Vagy szerintetek ez nem fordulhat elő?


2012. aug. 18. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van a kinti macskáimon. Egy valahogy leszedte magáról és elhagyta a többin rendesen meg van. :)
2012. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Én nem tennék rá nyakörvet végül is beakadhat valahova szal veszélyes lehet
2012. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem veszélyes, semmi baja nem lesz. Úgy húzd meg a nyakörvet, hogy legalább az egy ujjadat könnyedén be tudd csúsztatni. Így nem szoros a macskának és nem is akadályozza őt semmiben sem. Nekem 3 kinti macskámon is van.
2012. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne tegyél rá szerintem... Lehet nem lesz semmi ,de nagyobb az esélye hogy lesz...

Mi egyszer rátettük, de elhagyta, a szomszédé meg felakasztotta magát, mellesleg nekünk nem is nagyon használt inkább cseppentőset használj , attól nekünk mind eltűnt.

2012. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha teszel rá, akkor csakis Foresto legyen, a többi semmit nem ér. Ez állítólag 5-7 hónapos védelmet nyújt. Kutyán nekünk eddig bejött. Amúgy ha tényleg úgy rakod fel, hogy egy-két ujjad kényelmesen befér, akkor szinte biztos, hogy nem fogja magát felakasztani, mivel ki tud csusszanni a feje:)
2012. aug. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Jelenleg nem bolhás, de olyat veszek neki amit ajánlottál kedves utolsó. És lazára hagyom. :)

2012. aug. 19. 09:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csöpögtetőset vegyél. Nekünk Frontline van. Rgyszer vettünk a cicánknak bolha nyakörvet, na még szerencse hogy lazára hagytuk, mert másnapra anélkül jött haza. Valószínüleg felakadt valamin a nyakörv és kibújt belőle. Na azóta csöpögtetöset használunk. És szerintem jobban meg is éri, mintha minden nap újat vennél mert fenn akad valamin és kíbújik belőle. És hónaponta kell ezt ismételni.
2012. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mármint ilyen csöpögtetöset hónaponta kell rakni rá.
2012. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!