Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idős kortól lehet...

Mennyi idős kortól lehet nyakörvet (bolha) adni a cicára?

Figyelt kérdés
Most 2 hónapos.

2012. júl. 11. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem javaslom .. a mi cicánk 2 éve felakadt a nyakörvével ..azóta bolha cseppet veszünk ..nem tudom mi a neve (anya veszi állatorvostól) és egy csepp és bármi megdöglik : pl kullancs, bolha stb. 2 napig nem birsz megmaradni a macskád közelében de működik ..

miután a bolha megcsípja megdöglik ..nem szaporodik nem ugrik ki .. drágább de biztonságosabb és hatásosabb ..havonta kell alkalmazni

2012. júl. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megelőzés képpen akarok, Nem bolhás, benti cica, de azért akarok neki nyakörvet, hogy ne higgyék kóbor állatnak ha majd kint is mászkál. De köszönöm.
2012. júl. 12. 00:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezért szoktam rá nyakörvet rakni, hogy lássák, hogy van gazdija. Amilyen nyakörvet én szoktam venni (Panzi), arra az van írva, hogy 6 hónapos kortól szabad alkalmazni. Viszont gondolom, hogy te már most rá szeretnél rakni egyet. Ilyen fiatal cicusra még nem szabad, viszont vehetsz neki egy sima nyakörvet, ami ugyan nem bolhairtó, de sugallja az embereknek, hogy a macseknak gazdija van. :)
2012. júl. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés, köszönöm!
2012. júl. 12. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!