Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet hogy volt fajtiszta őse?

Lehet hogy volt fajtiszta őse?

Figyelt kérdés
Szóval van egy cicám a kertünkbe bóklászott nem úgy tűnt mint akinek gazdija lenne így hát befogadtuk.Viszont annyira különleges egy normál házimacskához képest hogy arra gondoltam lehet hogy volt fajtiszta szülője.Hosszúszőrű és ilyen kis rövid vaskos farka van.A szőrszíne barnás-vöröses és a pocakjánál húzódik egy piszkosfehér sáv is.És az egész cica kicsit husinak tűnik,de gondolom csak a szőre miatt:)Mit gondoltok?Vagy csak már annyira mix a drága hogy ilyen let végül?
2009. júl. 23. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
A leírás alapján lehet perzsa keverék.
2009. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Hát fajtiszta őse biztosan volt,mégpedig egy macska.Fajtatiszta nem biztos.
2009. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden macskának lehet fajtatiszta őse. Viszont olyan is előfordul, hogy totál keverékekből születik olyan állat, ami megszólalásig hasonlít egy fajtára (skót juhász kinézetű keverékről pl. hallottam már).

Egyébként képről könnyebb lenne megállapítani, mi a helyzet, egy szakember valószínűleg azt is meg tudná mondani, milyen fajta lehet benne.

2009. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van fajtatiszta őse! Simán előfordulhat!Nézz utána melyik fajtára hasonlít!
2009. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én cicákat tenyésztek egy fényképet ha küldenél az e-mail címemre talán tudnék segíteni.

britskotcica@gmail.com

2009. júl. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!