Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez milyen fajta macska lehetett?

Ez milyen fajta macska lehetett?

Figyelt kérdés

Romániában voltunk nyaralni, és ott láttam az utcán. Egyszerűen gyönyörű macska volt, olyan elegáns! Egyébként elég nagy méretű, egy normál házicicánál legalábbis mindenképpen nagyobb.

[link]

[link]

[link]

[link]

Van valakinek ötlete, milyen macska lehet?



2012. aug. 19. 19:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is ragdoll.
2012. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ragdollnak nem is olyan a pofája.

Vagy sziámi + hosszú szőrű házimacska keverék

Vagy pedig birman + sziámi keverék.

Szerintem az első lesz az mert a füle nem hasonlít se a ragdollra se pedig a birmanéra és a feje is olyan házimacskás sziámis....

2012. aug. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Platypus ***** válasza:
A fejformája és a testalkata nagyon házimacskás, engem nem emlékeztet eléggé egyetlen fajtára sem. A sziámi szín és a hosszú szőr viszont ritka és recesszív tulajdonságok. Ez azt jelenti, hogy mindkét tulajdonságot örökölnie kellett mindkét szülőjétől. És ennek így nagyon-nagyon kicsi az esélye, hogy csak úgy véletlenül összejöjjön házimacskáknál, amik random választanak párt. Szerintem valami szaporító alkotása lehet, talán balinéz akart lenni a cél, de lehet hogy teljesen más. Mindenesetre nagyon szép macska, ha egy menhelyen találkoznék vele, haza akarnám vinni.
2012. aug. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!