Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más macskája is ilyen nagy...

Más macskája is ilyen nagy dumás, mint az enyém?

Figyelt kérdés
Ha meglát valakit a családból,állandóan miákol. Ha éjjel valaki kimegy a mosdóba,ő már az ajtó előtt várja és nyávogás közepette kísér ki minket. Van,hogy csak ül,néz ki az ablakon és mondja a magáét,persze ha éhes,azt is tudatja ám velünk. Ja,és remekül el lehet vele beszélgetni,de mindig az övé az utolsó szó :) Imádom a kis pofáját.
2012. aug. 20. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
hát nekem a volt macskám (meghalt 8 évesen) csak akkor nyávogott, ha ki lett zárva, de be akart jönni, hogy simizgessük, meg a legyekre nyávogott még :D olyan imádnivaló (volt)
2012. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Három éves lány cicámnak be nem áll a szája egész nap. Egy hiperaktív kiscsaj, alig alszik, de akkor olyan mélyen, hogy rendszeresen leesik a fotelből. Ivartalanítási műtétnél kétszer kiszedte a varratot magából. A legjobban akkor pofázik, ha fog valami lepkét, vagy egeret, na azt a szomszédban is lehet hallani.


Egyébként egy kistestű, gülüszemű, nem túl szép szinezetű cica, de nekem a legszebb - imádom fiú létemre.

(cikiznek is a hülye haverjaim emiatt)

2012. aug. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kandúrom is elég nyávogós, mindig mondja a magáét. Egyszer le akartam küldeni az asztalról, mutattam le és mondtam, hogy lefelé, mert tudja mit jelent. Várt egy kicsit, de látta hogy nem mozdulok, majd 5 mp-es monológba fogott, majd a végén leugrott és megsértődve elment.:D Van még egy pici kandúrom, ő is elég nyávogós, mikor ivt. nőstényemmel játszik, folyamatosan óbégat. A nőstény ha simit akar beül az ablak alá és addig nyávog, míg ki nem nézek az ablakon. (Kintiek)
2012. aug. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A miénk ha rovarra vadászik mekegő hangokat ad nem nyávog.
2012. aug. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet kellene neki egy macskatárs.A macska az emberrel való kommunikációhoz használja a nyávogást általában.Lehet nem lesz csöndesebb de legalább lesz játszótársa akivel elbeszélgethet néha :)
2012. aug. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az en kandurom is sokat magyaraz...;) Szoktunk beszelgetni. Nagyon edes
2012. aug. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagymuternek 3 macskája van,de csak akkor nyávognak ha éhesek,vagy ki/be akarnak menni valahova....,amúgy nem annyira beszédesek.Lehet azért mert 3-an vannak és csak a szükséges dolgokat beszélik meg egymással:D
2012. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10 hónapos kandúrom is nagy dumás :)Főleg ha meglát egy legyet,vagy madarat.
2012. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tapasztalataim szerint az a macska beszél sokat, amelyikhez a gazdája is beszél. Mi folyton beszélgetünk a macskával, és így ő is mondja a magáét.
2012. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!