Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hogy bírjátok, akinek több...

Ti hogy bírjátok, akinek több macskája van?

Figyelt kérdés

Öt macskám van, kettő nemrég került hozzám. Igyekszek mindegyikkel foglalkozni, simogatni, kényeztetni, de nem tudok 5 felé szakadni. Folyton jön valamelyik, hízeleg, dörgölőzik, ha az egyiket megsimogatom, akkor a másikat is, lassan nem áll másból a napom, mint figyelni, hogy mindegyik sorra kerüljön :)))

A két új macska, kicsik, valószínűleg kintiek voltak, nem sokat foglalkoztak velük, az elején vadak is voltak kicsit. Most meg megvannak őrülve, dorombolnak, de annyira mintha röfögnének is :D Hízelegnek, súrolkodnak, nem győzök a "régiekkel" is eleget foglalkozni :))


2012. aug. 9. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi problémám nincs velük, szeretem a macskákat. :)
2012. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én jól bírom. Nekem is volt állandóan kettő, olykor három is.
2012. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem hat macskám van, és rejtély számomra, hogy miért részesítenek a társaságomat előnyben egymással szemben. Vígan elszórakozhatnának együtt, ehelyett mindegyik velem akar játszani, vagy rám akar feküdni, egymással meg csak rivalizálnak. A fene érti őket.
2012. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk 9 macskánk van, és szinte mindegyik fúj mindegyikre. Velünk viszont mindegyik jól megvan, szeretnek minket, ragaszkodnak hozzánk, ha nem is egyenlő mértékben.


A macskát nem megérteni, hanem szeretni kell, én legalábbis ehhez tartom magam.

2012. aug. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ma délután is ledőltem kicsit pihenni, nem telt bele 10 perc, és már három macska feküdt mellettem az ágyon. :D

2012. aug. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk három macskánk van és egyikkel se kell foglalkozni :D

Reggel kaja után befekszenek aludni, estig alszanak utána meg ki mennek :D

2012. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!