Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. s mérgezik a macskáim?

S. O. s mérgezik a macskáim?

Figyelt kérdés
a szomszéd már páréve mérgezi a macskáinkat fagyállóval.már csak egy anyamacskánk és kölyke van meg.anyáék szerint menhelyre kellene őket adni.nekem nincs szívem ilyesmihez nem tudtok valamilyen megoldást ajánlani? mert én nem szeretnék megválni tőlük arra gondoltam h a közelbe kellene adnom valamelyik ismerősnek hogy tudjam őket látogatni csak senki nem akarja elvállalni a házba anyáék meg nem engedik be őket.nagy fedett kenelre már nincs pénzem,a nyulaimnak van egy 3x6-os fedett része arra is gondoltam de szerintem az elég kicsi nekik.a hülye kommentektől kíméljetek mert ez nem valami vicces téma.
2012. aug. 21. 14:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
hidd el jobb lenne nekik a menhelyen mint megpusztulva...
2012. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
hát lehet. de azért a nyulaknál nagyobb helye van mozogni mint a menhelyi ketrecben.
2012. aug. 21. 14:46
 3/34 anonim ***** válasza:
nem lehetne elkeríteni az udvart, hogy a cica ne bújjon ki? sajnálom :((
2012. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
a kerítésen nem fér át de felette átmászik.
2012. aug. 21. 14:48
 5/34 anonim ***** válasza:
leselkedni kell utána és amikor a fagyállot adja neki lekell fényképezni és bevinni az állatorvoshoz vagy valahova
2012. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
És nem tudod bizonyítani a szomszédra valahogy?
2012. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
rohadjon meg az ilyen mocsadék,az ilyenek egymást mérgezzék,ne aranyos kismacskákat!
2012. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
évente egyszer éjjel vmikor kirak a kertjébe vagy átdobja a kertembe azt nem tudom.általában tavasszal mikor költenek a galambjai mivel ő úgy tenyészti a galambokat hogy szabadon vannak a kertjében és ott eteti őket és minden szomszédos kertbe odaszállnak.
2012. aug. 21. 14:58
 9/34 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy rátudnám bizonyítani mivel az az ember bolond..van orvosi papírja róla h bolond ezért ha olyan kedve van légpuskával lövöldözik összevissza.régen macskákat is lelőtt(nem az én macskámat).és ha nem mi nyerjük a pert akkor mégjobban megharakszik és talán megmérgezi a kutyáinkat is :(
2012. aug. 21. 15:02
 10/34 anonim ***** válasza:
74%
attól még hogy van opapirja nem tehet meg mindent! jelentsétek fel hogymérgezi a macskákat meg hogy lövöldözni szokott (ergo van puskája) hogy köz és önveszélyes
2012. aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!