Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnám elnyerni a bizalmát?

Hogy tudnám elnyerni a bizalmát?

Figyelt kérdés

Pár órával ezelőtt kaptunk egy kb. 2 hónapos kiscicát és elég félénk. Tudom,az új hely,meg minden,én sem azt akarom,hogy egyből bújjon meg doromboljon,csak ötleteket szeretnék a közeljövőre a dologgal kapcsolatban.

Most elbújt az egyik sarokba az ülőgarnitúra alatt és figyel/alszik. Néha hagyja magát megsimogatni,de a legtöbbször elhúzódik,rosszabb esetben még fúj is. Nameg,ha nem tudom megfogni,hogy viszem oda az alomhoz,ha dolog van? :D


2012. aug. 22. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz gáz:D velem is ez volt, h a cicánk a sarokba bújt, utána rájött, hogy mi van vele, egyedül maradt és nincs más választása. még az nap este velem aludt :D
2012. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 imaprincess_diebitch válasza:
Elég egyszer belerakni az alomba, utána már általában mndig magától odamegy:) Nekem sok cicám volt, és mikor kicsi volt, sokszor simogattam, nyilván elneveztem és hívogattam, meg vittem neki kaját, hogy a kezemből egyen. :) De minden macska más, nekem pl van egy fekete macskám, aki mindenkit megtámad, csak engem nem valamiért és az anyukámat, mert ő eteti. :D 17/L
2012. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyelőre tedd neki látótávolságba az almot, hogy odatudjon menni, ha akar. A macska ösztönösen homokra megy. Holnapra előbújik, majd meglátod. Addig hagyjátok békén. Tegyetek neki tálkába kaját és innivalót szintén úgy, hogy lássa. Meg kell szoknia az új környezetet, új embereket.
2012. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
előhalásztam a sarokból,megetettem (nagyon jó étvággyal evett) aztán beraktam az alomba...most ott kuksol xD remélem azért rendeltetés szerűen fogja használni és nem alvóhelynek xD
2012. aug. 22. 16:08
 5/11 A kérdező kommentje:
De most meg már szó szerint elhelyezkedett az alomban és alszik o.O mit csináljak vele? -.-"
2012. aug. 22. 17:18
 6/11 imaprincess_diebitch válasza:
Szerintem ez nem nagy ügy, úgy is kinövi, csak magáénak érzi a helyet:)
2012. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az oké,de még nem használta...délelőtt óta még sehova sem csinált oda,de ha most az alomban alszik,akkor hova megy,ha rájön a dolog? :S
2012. aug. 22. 18:07
 8/11 imaprincess_diebitch válasza:
Kapargatja a lábával az almot?
2012. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem :/ délután négy óra óta benne aludt,most éppen vacsorázik. majd figyelem,hogy utána hova megy,aztán ha megint vissza az alomba aludni,akkor ha valahova odacsinál a konyhakőre,a végterméket betemetem az alomba...hátha rájön,hogy mit akarok tőle :)
2012. aug. 22. 20:09
 10/11 imaprincess_diebitch válasza:
Igen, az jó ötlet!:) a cicusokat általában nagyon könnyű alomra nevelni, nekem sosem volt gondom vele, és előfordult nekem is régebben, hogy egy kiscica az alomban aludt és ott érezte jól magát. :) Szóval szerintem ne aggódj:D egyébként hogy hívják?:D
2012. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!