Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám véletlenül beleraga...

Csillagok kérdése:

A kiscicám véletlenül beleragadt a ragadós patkánycsapdába. Fél oldalán ragacsos lett, leszedtem, amennyire tudtam. Mi lehet az oldószere? Vagy vágjam le ott a szőrét és kinő majd?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem -mintha úgy olvastam volna- a víz leviszi!
2012. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem viszi le víz. De azért megpróbálhatod.

A legjobb ha lenyírod a szőrét. Úgyis visszanő. És szerencsére az elkövetkezendő hetekben nem lesz hideg így nem is fog megfázni.

2012. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fürdesd meg macskasamponnal
2012. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem BioStop nevű ragacsos csapdám van, az van ráírva, hogy szükség esetén benzinnel eltávolítható!

Ha van sebbenzinel, azzal, ha nincs akkor rendes benzinnel itass át egy vattacsomót, így a nagyját le tudod szedni.

NE LAKÁSBAN csináld, hanem az udvaron és vigyázz, mert gyúlékony!

Utána megfürdeted a cicát vízzel. Ha marad rajta, megismétled. Ha végképp nem jön le, akkor marad az olló!

2012. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a macska utálja a vizet, legalábbis az enyéim ki nem állhatják, ha csak éppen h csepereg az eső már szaladnak be a házba... de ha hagyja magát akk megpróbálhatod vízzel, de ha nem akk az olló is jó vissza fog neki nőni a szőr rövid időn belül! de az előttem hozzászólónak a tanácsát megfogadva sebbenzinnel még megpróbálhatod
2012. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vízzel próbáld, de gondolom azzal nem jön le. Én nem mernék ollőval közelíteni felé, csak ha nagyon nyugodt, mert megmozdul egy kicsit és máris belevágtál. Lehet, hogy doki vagy kozmetikus lenne a legjobb!
2012. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!