Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskamentát hol lehet kapni?

Macskamentát hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Frssnappfban szoktam venni. Van csepp, spray, és szárított formában is. Én cseppet szoktam venni, imádják. :)
2012. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi. A macskamentát mindegyik macska imádja? :D

Kaparófára akarok tenni, hogy azt kaparják és ne a tapétát.

2012. aug. 25. 21:53
 3/5 A kérdező kommentje:
és a kertben nem lehet ilyet találni? vagy termeszteni? virág boltban lehet kapni? :D melyik a jobb, ?
2012. aug. 25. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a Freshnaph-ban vettem cseppet,de lehet szárítottat is kapni,meg olyan cseppet amihez labda van aminek a belsejébe

bele lehet nyomni.Amugy lehet elvileg ültetni is de én még nem láttam.Az enyémeknek tetszett a macskamenta de nem minden macskára van hatással állitolag.Remélem tudtam segíteni.

2012. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az enyémek megőrülnek érte. Rácseppentem egy játékukra, és utána úgy 30 percig elvannak vele. Tépik rágják, bújnak. Ha véletlenül mellémegy a szőnyegre, akkor meg azon hempergőznek. Nagyon édesek. :)

A kaparófát alapból használják, úgyhogy arra még sosem tettem.

2012. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!