Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudok macskamentát...

Honnan tudok macskamentát szerezni?

Figyelt kérdés
tényleg bolondulnak a cicák érte? Szeretnék a cicámnak venni, de nem tudom, hol keressem.
2011. márc. 16. 00:18
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
Bárhol beszerezhető, ahol növényekkel foglalkoznak, főleg kertészeti áruházakban.Tasakban is árulják a magját, de érdemesebb venni egy kis bokorral.Gyógynövénynek sem utolsó és az illata is kellemes.Az én macsekom rá sem bagózott, csak a páfrányokat cincálta.:D [link]
2011. márc. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom honnan tudsz szerezni, talán drogériákból vagy esetleg állateledeles boltokból.

Szeretik a szagát, bújnak bele, nyáladzanak, mintha kábítóznának. Nekünk volt olyan gyógyteánk, amiben macskagyökér volt, azt is szerette szagolgatni, evett is belőle.

De egyébként furcsa mód ugyanezt csinálta a pörkölt napraforgó héjára is, talán erre indult be legjobban. Persze abból nem evett, de percekig feküdt benne, túrta a fejével és nyáladzott. Nem lehetett elvenni tőle. Aztán mikor már eleget feküdt benne, akkor lenyugodott.

2011. márc. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ózdi tesco xd
2013. szept. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!