Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy szép cicám egyik...

Van egy szép cicám egyik szeme kék másik sárga. és a két füle között nagyon illatos mintha parfümmel lenne befújva. Ez miért van? Vagy mi az?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Tennél fel róla képet? :))

Az én macskámnak is illatos, olyan, mint a vattacukor :)))

2012. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A te cicád jó illatú. Az enyémek is aranyos cica szagúak, de nem parfümösek. :D Örülj neki!
2012. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem kutyám van, neki dinnye illata van, igazán kellemes
2012. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nah,ilyet se hallottam még,sőt nem is találkoztam ilyennel,hogy parfüm illatú macska és dinnye illatú kutya:D
2012. aug. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet, de ha örökletes, vagyonokat kereshetnél a parfümillatú macskák tenyésztésével.

És ha még azt is meglehetne oldani, hogy a pisije is valami légfrissítő szagú lenne... Milliárdok vannak az üzletben, komolyan. :P

(nem lehet amúgy, hogy valami ilyesmi szagú helyen szokott aludni, és annak veszi át a illatát? )

2012. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szívesen megszagolnám! :D Nem tudom, mi lehet ez, de a mi macskáink büdösek. xD Mondjuk ők kintiek. :)
2012. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyilván mosakodás közben lenyúlja a dezodorodat.
2012. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
AZ én macskám kinti macska, de nagyon jó illata van, olyan parfümös :)
2012. aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
régen ment egy ilyen sorozat titkos ügynökökről, akik állatok voltak..., ilyenkor mindig arra gondolok :D
2012. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha sokat kóborol akkor talan lehet h valami masik nő aki bevolt fújva valamilyen parfümmel megsimogatta, esetleg felvette az ölébe h jobban megnézze a szemét.Az én macskam is illatos volt,sokaig nemis tudtam miért,aztan lattam amikor a szomszéd kislany ölelgette,neki epres parfüme volt :D
2012. aug. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!