Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A használt macskaalom valóban...

A használt macskaalom valóban kirakható a kertbe és a komposztba?

Figyelt kérdés
A "Cirmi" macskaalom-amit használunk-csomagolásán szerepel,hogy környezetbarát,és a használt alom a talaj javítására is felhasználható.
2009. júl. 26. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha odaírták..akkor igen..:)
2009. júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen!
2009. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, a talajnak is jót tesz és a macskák is el fogak szépen szaporodni a kertben. :-)))
2009. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a szellemes válaszokat.Reméltem,hogy ír valaki, akinek már van tapasztalata a témában.

S még egy megjegyzés:nem tudom, egyesek miért éreznek késztetést arra, hogy írjanak,miközben semmi mondanivalójuk nincs.

2009. aug. 2. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukám kirakta a rózsabokor alá, meg is döglött a rózsa. Úgyhogy szerintem olyan növény közelébe ne, amit sajnálnál.
2009. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt én is hallottam már. Sőt az utcánkban az egyik háznál a kapu mellett halmokban áll, mindig oda szórják. Nem valami guszta látvány.

Én mindenesetre nem raknám oda. A tiszta alom lehet, hogy lazítja a földet, de az a sok "macskavirsli" nem túl jó trágya a növényeknek.

2009. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Urzi válasza:
Szia! Ha egy az egyben a rózsára teszed, persze, h kinyírja, a csirkeszarral is hígítva kell trágyázni, vagyis keverd föld közé, vagy hagyd vízben feloldódni, és úgy tedd a kertbe, növényekre... nálam a balkonládákban van kevert föld, élnek a muskátlik...
2013. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!