Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mért nincsnek normális,...

Mért nincsnek normális, felelős állattartók az országban?

Figyelt kérdés
Természetesen tisztelet a kivételnek annak a kevésnek.Hogy lehetséges,hogy egy macskát(lehet más is)elütnek,meggyilkolja a szomszéd,elhagyják,kiteszik,stb..Mért vállal állatot aki nem tud/nem akar gondoskodni róla?Mért nem természetes,hogy enni veszek az állatomnak és orvoshoz jár évente +ha beteg?
2012. aug. 29. 12:32
 1/8 bamboochatheone ***** válasza:
100%
Mert az állat valakinek nem a barátot/társat jelenti hanem csak egyszerűen egy szolgát aki megfogja az egeret, megeszi a maradék kaját, stb. Ezért ha elhullik akkor egyszerűen berak a helyére egy másikat és meg van oldva a probléma. Ennyi. És persze az anyagiak azok amik beleszólnak de nagyon a dolgokba.
2012. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

"Egy nemzet nagysága és erkölcsi fejlettsége híven tükröződik abban, ahogy az állatokkal bánik"

Gandhi



Vigyázz, mert az ilyen kérdéseket törölni szokták... Nekem is néha elborul az agyam az ilyen állattartók miatt és mindig törtlik a kérdésemet. Úgy látszik az igazságot nem szabad leírni.

Az ország tele van állatkínzással sajnos, nagyon sok a primitív ember.

Azt szoktam mondani, hogy az ilyen helyeken az állatnak több esze van, mint az embernek.

2012. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Valahogy soha nem értem meg azokat akik magukhoz vesznek vagy tenyésztőtől vesznek állatot és nem gondoskodnak róla.Néha azt éreztetik az emberrel,hogy az gondolkozik rosszul aki törödik és maximálisan gondoskodik az állatáról.

Akinek meg az anyagiak közbe szólnak az mért vállal?Mért nem kér segítséget?Na meg sokakat azért sem értek,hogy mért itt kérnek tanácsot ahhoz,hogy hogyan varrják össze a cica sebét..

2012. aug. 29. 12:51
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Az még mind semmi. Attól vagyok kiakadva, hogy mi megy falun, vagy egyes helyeken, hogy pl elássák a kismacskákat :S Vagy egyéb dolgokat csinálnak velük.

Vagy, amíg kicsik, jaj, de aranyos, de ha megnő kiteszik az út szélére.

Féregtelenítve nincsenek, a féreg lóg ki a valagából, úgy járkál a konyha asztalon (láttam már ilyet).

A másik, hogy aki terhes, jajong, mert úristen elkap valamit a macskától. Talán kellett volna kezelni, féregteleníteni, oltani, meg nem "elletni" aztán meg fél, hogy a kicsiktől elkap valamit.

Az ilyen legyen tele férgekkel!

2012. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lennének? Csak ők nem itt nyavajognak, hogy megint ellik a macskájuk, meg nem értik, miért nem mozog 7 napja a kutya.

Egyszerűen nem látod a normálisakat, mert azok normálisan viselkednek.

2012. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mint írtam tisztelet a kivételnek.Meggyőződésem,hogy nagyon kevesen vannak.Szerintem itt is vannak jó gazdik akik próbálnak segíteni,jobb belátásra bírni gazdikat kevés sikerrel.

Kicsit arra hajlok,hogy úgy gondolod,hogy aki normális az nem ír ide?

Én mindig bízok benne,hogy valaki átgondolja a válaszokat és ha már egy állat etől jobban fog élni vagy egy gazdi változtat az már jó.

2012. aug. 29. 13:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen. Szerintem ide nem írnak a normális állattartók (kérdést semmiképp sem).

Rengeteg ismerősöm van, aki normálisan tart állatot (illetve a környezetemben mindenki, akinek van állata, ilyen.) Ettől még tudom, hogy rengeteg az idióta, de másoknak meg totál természetes, hogy jól ellátják. Csak - mint mondtam - ők az a csendes, átlagos tömeg, akiket észre sem veszel.

2012. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem sok esetben gyerekek írnak ide. A szülők hibája, hogy nem ők viszik el egyből orvoshoz a macskát, hanem a gyereknek kell interneten keresztül segítséget kérnie.

Ez még mindig jobb, mintha falhoz csapnák a beteg macskát, lássuk be.

2012. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!