Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet rá nyakörvet tenni?

Lehet rá nyakörvet tenni?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos kinti cicám és szeretnék rá nyakörvet tenni,nehogy a szomszédból valaki azt higgye hogy kóbor állat.De vajon megtűrné magán?És amikor mászkál nem fog bele akadni valahova?
2009. júl. 27. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet kapni olyan cica nyakörvet, ami könnyen kikapcsolódik, mert valóban gond lehet abból, ha beleakad egy bokor ágába vagy ilyesmi.

Valószínűleg eleinte nem fogja szeretni, de megszokja.

2009. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Az én cicáimnak mondjuk ez a bolha és kullancs elleni van, 3-4 hónapos kortól lehet használni, még nem volt vele baj. Amikor először rájuk tettem, le akarták szedni, de kb. 10 perc alatt megszokták. Gumival van benne a csatnál, hogy ha véletlenül fennakadna vele valahol, ki tudja húzni a fejét.
2009. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bogyigazdi ***** válasza:

Nekem most hagyta el a 2.-at, pedig többet van bent mint kint. A legutóbbi 700ft-ba került, 3 napig volt meg. A legelső 1 napig....

Kb. 10-15 perc után megszokta.

2009. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!