Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes benti macskára nyakörv...

Érdemes benti macskára nyakörvet tenni?

Figyelt kérdés
Soha nincs kiengedve,abszolút benti cica. Itt bennt nemhiszem hogy felakadhatna bármire is,szóval csak "látvány" funkciója lene.Mit gondoltok?Inkább ne kínozzuk vele?Most 12hónapos.
2010. aug. 11. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az egyik macskámnak. Utálta! Úgy kivakarta, hogy nem volt szőre a nyakörv körül. Én már nem használom neki. Minek? Nincs funkciója. Bár, ha a tiedet nem zavarja, akkor tehetsz rá. Amúgy meg lehet, hogy csak idegesítenéd vele!
2010. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy az enyém is benti!
2010. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
rakhattok rá mert ha véletlenül kiszökik akk hogy megtaláljátok
2010. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha teszel is rá, ne csilingelőset, mert azzal halálra idegesítenéd a cicádat.
2010. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz rá már csak a látvány kedvéért is:) És ha még kicsi a cicád akkor viszonylag hamar megszokja. Az én cicám fél éves korába kapott először nyakörvet, 1 napig folyton le akarta venni de mára már fel sem tűnik neki, hogy ott van:) Ja és tényleg ne a csilingelőset válaszd! szerintem borzalmas, és a macskának sem fog tetszeni!
2010. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem teszek rá, egyrészt mert én is veszélyesnek tartom, másrészt nincs már szökésveszély. A nyakörvhöz udvari séltzákkal hozzászoktattam, de itthon nem viseli.
2010. aug. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!