Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pénteken el kellett altatnom...

Akkor nem tudom kérdése:

Pénteken el kellett altatnom a rákos cicámat, mennyi ideig fogja a másik keresni? Mindig az ajtóhoz visz, (mert egyszer kizártam a kicsit véletlenül) és az evést is abbahagyta. És keresi mindenhol a lakásban panaszosan nyávogva.

Figyelt kérdés
Hogy tudnék rajta segíteni?
2012. szept. 2. 11:42
 1/4 anonim válasza:

Sajnos még hetekig is mutathatja ezt a magatartást, esetleg az segíthet, hogyha megmutatja neki, hogy nincs ott, foglalkozik az állattal, játszik, gondoskodik róla, megpróbálja betölteni az űrt az segíthet.

Őszinte részvétem!

2012. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Segítene rajta ha hozznék egy másik hasonló korú cicát? 10 évig volunk együtt. Tudom hogy az nem ua lenne, de ha segít.. Mindkettőnknek borzatóan hiányzik. nem tudom hogy mit tegyek. És köszönöm a részvétet.
2012. szept. 2. 12:27
 3/4 anonim válasza:
Véleményem szerint önnek és állatának is segíthet egy új cica, hiszen kitöltené az elaltatott cica hagyta űrt. Kérem tájékoztasson, hogy mit sikerült csinálnia!
2012. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát ez szomorú, sajnálom önt is meg a cicáját, szerintem mindenféleképpen pótolja egy másik kiscicával, vagy felnőttel, mert tapasztalatból mondom, megfog halni, vagy eltűnik. Nekünk is meghalt évekkel ezelőtt a macskánk, és a párja belehalt a bánatba,utána ment, és egyik ismerősömmel is ez történt, csak éppen a rotijukkal.
2012. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!