Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez a kettő milyen fajta cicus? :D

Ez a kettő milyen fajta cicus? :D

Figyelt kérdés

[link]


Egy ilyenem már van :)


De egy ilyen kis ördögöt is akrok mit ez ez milyen fajta?

[link]


2012. szept. 3. 12:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha utcáról van az valamiféle keverék, de szép, mindegy milyen fajta végülis. A második szerintem sima házimacska.
2012. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az első egy maine coon kölök, a második meg egy házicica, a keresztanyámék most fogadtak be egy pontosan ilyen színű kiscicát.
2012. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Vicuska87 ***** válasza:
Az első main coon, a második lehetne egy Brit rövidszőrű is krém színben!
2012. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fajta-szakértő.

Az első cicád tündéri, és nekem nagyon tetszik, akár fajtiszta, akár házi.

A másodiknak (szerintem) még "a szeme sem áll jól", én nem engedném az elsőnek közelébe sem. Ne haragudj, nekem a második nem szimpi.

2012. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"A másodiknak (szerintem) még "a szeme sem áll jól", én nem engedném az elsőnek közelébe sem. Ne haragudj, nekem a második nem szimpi."


Jajj,ne vedd komolyan,az a kép direkt ilyen,így csinálták meg...,ilyen grimaszú macskát még soha nem láttam,és sztem nincs is ilyen:D

2012. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!