Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb fajta junior...

Melyik a legjobb fajta junior táp?

Figyelt kérdés

Költségek nem érdekesek

A cica 2,5 hónapos

Most hasmenése volt, és az orvos adott egy port, és javasolt egy diétát, hogy csak húst adjunk nekik, (ugye kivéve a sertést az főzve)nyersen, és hempergessük meg abban a porban, és köszönöm előre is a válaszokat


2012. aug. 23. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
A Leonardo nagyon jó minőségű.Aztán van az Acana,Orijen,csak azokból nincs junior változat.
2012. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. aug. 23. 12:02
 3/9 anonim ***** válasza:
A legjobb tenyésztők (Világbajnok macskákkal) mind egytől egyig Royal Caninnan etetnek és szerintem nektek a legjobb a Babycat lenne belőle :)
2012. aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kijárós cica akkor füvet minden héten vigyetek fel neki.Ha lehet több helyről szedve egy marékkal.Lehet még nem fogja enni mert pici,de jó ha van előtte.
2012. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

még a garázsban laknak mert nem kapták meg a 2. oltásukat, de amikor ott vagyok akkor kint vannak és eszik füvet, ez kb. naponta 2 óra és egyre több :)

Köszi a gyors válaszokat

2012. aug. 23. 12:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom mivel már 2,5 hónapos a cica így az Acana,Orijen,Leonardo nagyon jó választás hisz magas a hústartalmuk és nem tartalmaznak gabonát.


Szóval csak azt lehet jó tenyésztőnek mondani aki rc-vel etet :D .....


Egyébként kedves kérdező itt mindenki mást fog írni :) ajánlom,hogy nézd meg a tápok összetételét és úgy válassz.

2012. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, és megfogadom a 4. válaszoló tanácsát

köszönöm

2012. aug. 23. 12:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Nedvesebb fajtát vegyél neki, azokban több a hús. A szárazban sok a növényi cucc, azzal nem megy sokra.

Select Gold is ilyen nedvesebb táp.

2012. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vicuska87 ***** válasza:

Royal Canin babycat, illetve kitten később!


Én nekem hiába sztárolták az Acacnát, az én macskáim nem ették meg, sőt több olyat tudok mondani, akinek bele sem szagolt!

2012. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!