Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maine Coon és Skót Lógófülű...

Maine Coon és Skót Lógófülű együtt?

Figyelt kérdés

Én azt szeretném tudni, hogy ez a két cica meg fér-e egymás mellett? Egyébként két nőstényre gondoltam, gondolom, akkor így nem valószínű, hogy problémák merülnének fel kettejük között. Vagy igen?

Köszönöm! :)


2012. szept. 3. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha kölyökkorukban ismerkednek meg egymással, akkor meg fogják egy idő után szokni egymást és jóban lesznek. :)
2012. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem teljesen mind1, hogy milyen fajtájú a két cica, a lényeg, hogy könyök korukban megismerjék egymást.

Nekem pl egy nőstény maine coon és egy kan orosz kék cica él együtt.. nagyon vidáman és békésen :) ( a kandúr ivartalanítva lett 2 napja) Eleinte az orosz nagyon gyepálta a kicsit (egyik 6 másik 4 hónapos) de megszokják egymást :)

2012. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!