Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanitott kandur is...

Ivartalanitott kandur is elkoborog?

Figyelt kérdés
Ma reggelre eltunt a cicam, meg nem csinalt ilyet miota megvan, kb. 3 eve. Ugye meg van esely, hogy hazajon? Nagyon hianyzik.
2012. szept. 3. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze,megvan rá az esély...de gondolj arra is,hogy út közben "baleset" érhette. Szerintem gondolj a legrosszabbra. Aztán hátha visszajön. Mondjuk nekem egyik sem jött vissza.. RIP
2012. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hazamegy, merre laksz?:) Ha falun akkor kisebb az esélye hogy elütik vagy ilyesmi, ha városban úgy rosszabb, főleg ha nem tud közlekedni, ha szép még be is foghatja valaki, de én városban lakom, és mindig visszajött a cicám, pedig sokat elmászkált.
2012. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A mi kandúrunk ivartalanított. Ide jön kajálni, ha rossz az idő, akkor itt alszik bent. De a 90 %-ban azt se tudni hol van. :D Most is aludt, kiment, reggel jön majd csak legközelebb.
2012. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy nagy ivartalanított kandúr. Örökbe fogadtuk, már vagy 9 éve, a macska 10 éves. De ez most nem lényeg. Kb egy nap 1/3-adát van itthon. Falunk lakunk itt van pont mögöttünk a mező, szóval mindig ott van kint vadászni.
2012. szept. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3 nap utan elokerult, most megint eltunt ma reggelre :( Nem tudom hol lehetett, 5 kullancs volt benne.
2012. szept. 10. 09:38
 6/6 anonim ***** válasza:
A mezőre/erdőre jár ki vadászni, ugyan azt csinálja mint a mienk. Ne törődj vele
2012. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!