Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1,5éves ivartalanított Ragdoll...

1,5éves ivartalanított Ragdoll kandúr mellé szeretnénk pár hónap múlva egy új társat. Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
sajnos párom nem enged a kutyából, yorki, mops, v valami kis szobacirkálót akar...a mops-ba kezdtem beletörődni de kitalálta h mégse, a yorkiban meg megvan minden amit 1 kutyában utálok... jó lenne találni vmi. csendes nyugodt fajtát.

2012. aug. 11. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Westie? Pici, aranyos, halk és nem idegbeteg :)
2012. aug. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valamilyen spicc? Japán, szamojéd, vagy pomerániai?
2012. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez megteszi szerintem, és még biztonságba is érzed magad mellette: [link]
2012. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

Hát nem édes? :)))


tbnid=1Mj7GagOSBjOxM:&imgrefurl= [link]

2012. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem a mopsszal jól járnátok. Én is macskarajongó vagyok, a legtöbb kutya idegesít, de a mopsz egy tünemény pofa, és szerintem a két állat természete olyan, hogy jól kijönnének egymással. Ragdoll és mopsz. Ez a legjobb...
2012. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
havanese, bolognese ,máltai selyemkutya ,pekingi palotapincsi én ezeket ajánlom.. pici szobakutya aranyos játékos és a macskákkal jól kijönnek
2012. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Maxitabi ***** válasza:

Általában a kisebb kutyák egyike sem nyugodt, hanem elég pörgős, nagy mozgásigényű kutyák- mind!! Ritka az olyan, amelyik-a tévhittel ellentétben nem az!!!

A nagytestű kutyák között vannak "lajhártípusúak" inkább.

Persze itt is,ott is inkább egyede válogatja-a személyiség.

A mopsz nem rossz, a bolognese, havanese is elmegy, az uszkár pedig nagyon alkalmazkodó.Törpe pinscher? De mindegyiknek nagy a mozgásigénye- a tacskótól a terrierekig. Utóbbiak (yorki,westi) pedig vadászkutyák...

Ha pedig nincs lemozgatva, szellemileg-fizikailag lefárasztva és megnevelve /kutyaiskola!!/ (lásd lakótelepkutyák többsége), akkor mindegyik idegbeteggé válhat..

Ráadásul a csivavák, yorkik és bolo-hava stb most nagyon népszerűek, a szaporítók agyba-főbe gyártják őket, így rengeteg az eleve ideggyenge, beteges, allergiás egyed. (kutyák témakörben keress rá ezekre a kérdésekre)Ezért csak nagyon megbízható tenyésztőtől vennék-azok meg 90-120 ezer Ft-ba kerülnek. De hosszú távon mindenképpen megéri többet spórolni rájuk, mert ha nincs törzskönyv, akkor az csak fajtajellegű keverék lesz és támogatod a szaporítókat is..(törzskönyv meg 5-6000 Ft). [link]

Nehéz dolgotok lesz a választással..Hajrá!

2012. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Francia bulldog! Csöndes, nyugis, nincs nagy mozgásigénye.. kicsi is és nyugis is :) A mopszot is nagyon szeretem, édes kis pofi ő is.
2012. okt. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!