Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikortol lehet paroztatni egy...

Brigitzy kérdése:

Mikortol lehet paroztatni egy macskat?

Figyelt kérdés
4 honapos a kiscicam nosteny es szeretem paroztatni de nem TENYESZTENI.:)

2012. szept. 3. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Próbálok kedvesen fogalmazni:

A menhelyek tele vannak gazdátlan állatokkal,az utcák szintén...Ha ő szül 3-4 kiscicát,mindnek tudtok jó helyet találni?Nem életbiztosítás,hogy 1-2 hónap múlva is jól fogják tartani.

Amúgy,hogy a kérdésedre válaszoljak,szerintem 10 hónap felett.De ha kinti cica,első tüzelésnél úgyis felcsinálja az összes kandúr...

2012. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Fajtiszta sziami macska es szobacica ugyhogy meg kinti vilagot nem nagyon latott:) eddig csak vagy 2x kerult kivulre de utana meg is mostam es bolhatlanitottam :)
2012. szept. 3. 21:14
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
minden macska fajtiszta...
2012. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Ne kínozd feleslegeden azt a macskát! Miért akarod elletni? Szerencsétlen még csak 4 hónapos, de te már gondolatban felcsináltatod más macskákkal...legyen már eszed. A macskának csak felesleges kínlódást okozol. Igen, tudom, sok "cukimuki" kis puha kiscica, de egyszer azok is megnőnek. Inkább ivartalaníttasd! A környékünkön csak augusztusban 3 alomnyi kiscicát találtunk, abból 4 db-ot egy zsákban...Látod, ennyire nem kell az embereknek macska. Gondolkozz el ezen.
2012. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Ja, és azt hozzáteszem, hogy sok hosszú szőrű is volt köztük.
2012. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem várd meg míg másfél éves lesz.Akkor már kifejlődik megerősödik és sokkal valószínűbb hogy nem lesznek komplikációk a szülésnél.
2012. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
1x azert fialhat es utana majd ivartalanithatom :) es nem nem minden macska fajtiszta -.-'' ekkora hulyeseget te se mondhatsz:)) es nem nem gondolok arra hogy felcsinaljak a macskamat :) nem vagyok kis cukimuki pinki winky vilagban elo kis taknyos 12 eves cseled :-D azert koszi a valaszt :))
2012. szept. 3. 21:23
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Minden macska fajtiszta hisz faj=macska Fajta= az adott fajon belüli fajta.

Az a baj,hogy te már szaporítótól vetted a cicád,megkötések nélkül.Azért mert fajtatiszta(törzskönyvvel bizonyítandó)még nem kell szaporodnia is.A sok menhelyi cica és kutya is gyönyörű mégse kell ,hogy utódokat csináljanak,de feltételezem nem érted a lényeget...

Hagyd meg a tenyésztőknek a nemesítést...

2012. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
tudod édesem, minden macska fajtiszta, az már más kérdés, hogy a te macskád fajtatiszta, azaz egy adott fajtához tartozik...
2012. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Úr Isten, de sötét vagy. Itt okoskodsz, a "fajtiszta" macskáddal. Szaporítani akarsz, amikor még a fogalmakkal sem vagy tisztában. A fajtiszta macska tudod mi? MACSKA! Mivel a macska egy faj. Nos, a fajon belül fajtákra osztják a macskákat, mint például perzsa, sziámi, orosz kék, main coon, és a többi...szóval egy sima kóbor házi macska is fajtiszta, mivel macska. Na, ha ezekkel a fogalmakkal képben vagy, csak utána szólj be másoknak, mert addig csak magadat járatod le. Amúgy meg azt csinálsz a macskáddal, amit akarsz, de ha mások leírják az igazat, akkor ne háborogj. És te tényleg nem tenyészteni fogsz, hanem szaporítani. És miért is kellene egyszer ellenie ivartalanítás előtt? Csak mert valami okos ezt mondta? Olvasgass az interneten.


Na, lehet lepontozni, úgy, ahogy a többiekkel tetted!

2012. szept. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!