Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megmérgezték volna?

Megmérgezték volna?

Figyelt kérdés
Mind a 2 kiscicánk ma egész nap csak feküd. Nem is ettek és nem is ittak semmit egész nap. Nem játszottak mint máskor. Nem megy a hasuk nem hánynak csak fekszenek. Ha hívom őket nem jönnek oda esetleg picit nyávognak. Mérgezés lehet? Ha igen lehet akkor már reggelre nem fognak élni? Itt nálunk nincs állatorvos a másik városba pedig nem tudunk most bemenni. A gyerekek egész nap nézték hogy mi van velük. Ha fogdossák lehet tőlük bajuk?

2012. szept. 5. 17:42
 1/6 okoska31 ***** válasza:

nem tudom mekkorák a gyerekek, de mondjuk ha feltételezed, hogy betegek a macskák, akkor nem kéne a gyerekekkel összeereszteni őket. azért a gyerek mégis csak fontosabb, mint a macskák.


egyébként nekem is kedvetlen volt a macskám - későn derült ki (még állatorvos sem vette észre), hogy a veséi álltak le szép sorban. nem élte meg a reggelt... (mondjuk ez spec. nem fertőző, pláne emberre, de lehet a tieiddel más gond is.)

2012. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek a kiscicák?

Am. szerintem nem mérgezés, mert ha az lenne akkor már hánytak volna, és valószínűleg már nem is élnének, bár ez a méreg fajtájától is függ.

2012. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem engedem őket össze a macskákkal csak megsimogatták és nem vettem észre de bezártam a macskákat. Nem tudom kb.3-4 hónaposak lehetnek a cicák
2012. szept. 5. 17:51
 4/6 A kérdező kommentje:
első válaszoló mind a kettőnek egyszerre lenne baja?? Tegnap este még semmi bajuk nem volt szépen vacsoráztak is.
2012. szept. 5. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Holnap már be tudtok menni a másik városba állatorvoshoz?

Amúgy az állatorvost fel kellett volna hívni, hogy mi lehet ez, és megmondta volna, hogy sürgős e, vagy ráér pár napot. Elég nagy hanyagság lenne, ha elpusztulnak, de időben még menthetőek lettek volna.

2012. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 okoska31 ***** válasza:

mind a kettőnek egyszerre? nem nagy eséllyel, de akár igen.


ha meg be voltak zárva, akkor hogyan mérgezték volna őket? meg minek...


még a kajában, amit adtál nekik, lehetett valami gáz. romlottságra nem tippelnék, mert a macska nagyon figyel, és a romlott kaját nem eszi meg. (én is nyugodtan adtam anno neki, mert ha gáz volt vele, ott hagyta...)

2012. szept. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!