Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megbizható cica panziot...

Vizess kérdése:

Megbizható cica panziot keresek, Budán vagy Dél Pest környékén,100°% biztosat ha lehet, valaki?

Figyelt kérdés

2012. szept. 5. 17:55
 1/1 Beket válasza:
Százhalombattán lakik egy pár, náluk már volt a cicám nyáron 1 hétig. Nekem is ismerős ajánlotta őket, és nagyon meg voltam, illetve voltunk Gizkoval elégedve. Jófejek. :) Nincs ketrec, nincs börtön, nincs elkülönítés! Kivéve, ha a gazda kéri. Van egy tök szép lakásuk, és ott ugyan úgy szabadon lehetnek a cicák, mint itthon. Mondjuk nekem ez fontos szempont volt, de nem tudom, hogy másoknak ez mennyire számít. Nincs nekik honlapjuk, meg ilyesmi, mint a többi nagyüzemben működő panziónak, mert ők nem ebből élnek. Van nekik is cicájuk, és csak úgy fogadnak be cica-vigyázásra állatot, hogy a megszokott oltásokon, bolha és féreghajtáson túl orvosi igazolást is kell vinned, miszerint a cicád tuti egészséges. Nekem ez az óvatosság is szimpi volt. Meg érthető is, hisz a vendég cica mindennel érintkezik. 1 hétre utaztunk el, de legalább nem olyan gyomorgörccsel, mint mikor az egyik pestközeli panzióban hagytam a cicám tavaly előtt 4 napra. Nem volt ott sem rossz neki biztosan, de tiszta zavarodott volt Gizko, mikor elhoztam onnan. 2 napig nem evett, meg rosszkedvű volt. Nemtom miért. Mikor meg tőlük jött hazajött haza, akkor körbeszimatolta a lakást 2 perc alatt, majd lefeküdt nyugodtan a helyére. Nekem ez elég visszajelzés volt arról, hogy hol érezte magát jobban a kis szaros. :) Végülis mindegy mit mondanak a panzió tulajok a hűdeszuper elhelyezésről, amit a cicám "mond" nekem, az a legőszintébb és legfontosabb, nem? Asszem kandúrokat nem fogadnak, és 22oo Ft egy nap. A kontaktot meg kell keresnem, ha érdekel, mert elkavartam. :/
2013. jan. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!