Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktathatnám le a...

Hogy szoktathatnám le a cicám, hogy ne harapdáljon? Valamikor felé hajolok és erősen beleharap az orromba.

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
:DD
2012. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
paskold meg az orrát.
2012. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezen jót röhögtem xD
2012. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
harapd meg te is az orrát
2012. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 whitecat válasza:
Gondolom kölyök cicád van, idővel leszokik róla, túl játékos és ezért csinálja. Én általában az orrára szoktam koppintani ha valami olyat csinál, ami nem tetszik és kicsit felemelem a hangom miközben magyarázok neki, általában használ.
2012. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

enyém meg a sarkamat harapdálja vagy a körmeimet így jelzi hogy éhes

én is koppintok az orrára de nem használ :D

2012. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:DD De édes. Fújj vagy morogj rá. Meg ne hajolgass hozzá, lehet, hogy megijed a fejedtől, nem kell a fejedet odarakni, azzal is játékra hívod. Ha harapdál hagyd ott vagy küld el.
2012. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
van, hogy simogatom és elkezd verekedni/harapdálni.:D és köszönöm a válaszokat
2012. szept. 8. 16:05
 9/9 Ozsváth Réka válasza:
Hasonló problémákkal küzdök! Arra kelek éjszaka, hogy rágja a kezemet a macska, sőt bármit csináljunk is vele (játék) egy idő után csak a kezünk harapdálása érdekli. Ma kipróbálom az orrkoppintós módszert, de kizártnak találom. Most 9 hetes a cica. Mikorra növi ki?
2012. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!