Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek milyen fajta...

Szerintetek milyen fajta macskát érdemes venni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Annyi szerencsétlen gazdátlan cica vár jó gazira! Ingyen befogadhatsz az utcáról egy kis szerencsétlen macskát, vagy sintértelepről, menhelyről az oltás áráért (amit utcáról vagy bárhonnan szerzett állatnűl is ki kelle fizetned) elhozhatsz egyet. Ezzel két életet mentesz meg: az egyik a befogadott cica, a másik az, akit az ő helyére el lehet helyenni a menhelyen.


Egy fajtatiszta macska árából sok gazdátlan cicán lehet segíteni, sok életet lehet megmenteni.

2012. júl. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10:40 Nagyon szép gondolat!
2012. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1. kommentelő nagyon szép gondolat miután megnéztem a fajtiszta macskák árait, hát... eléggé az egekbe vannak én is hasonlón gondolkoztam, holnap megyünk érte :)
2012. júl. 3. 21:01
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérlek, feltétlenül tegyél fel róla képet.
2012. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezt a döntést meg kell hozni. Vagy házicica ajándékba, menhelyről stb., vagy fizetsz fajtatisztáért.

Ha már azt kérdezed venni, akkor azt mondom: venni csak fajtatisztát. (Nyilván nem veszel pénzért házicirmost) Megvan ennek is az előnye, de neked kell tudnod, hogy mit vársz el egy cicától: legyen nagy, mint egy Maine-Coon, vagy kistermetű, hosszú vagy rövid szőrű, okos, vagy butus egyhelyben ülő, sportos vadász vagy bújós, extrém külsejű vagy kerek fejű stb. Csak ha jól átgondolod, mik az elvárásaid, azután lehet fajtát ajánlani.

2012. júl. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és átgondoltam a dolgot, menhelyről már elhoztunk kettőt :D olyan édik majd rakok fel képet.
2012. júl. 11. 09:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél, szerintem nem csak én várom a képeket. :)
2012. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ma megpróbálok felrakni ha lesz időm :D
2012. júl. 11. 10:19
 9/14 A kérdező kommentje:
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Rendszergazda/Dokumentumok/K%C3%A9pek/F%C3%A9nyk%C3%A9p0593.jpg
2012. júl. 11. 19:00
 10/14 A kérdező kommentje:
bocsi nem ezt akartam
2012. júl. 11. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!