Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki segítsen! Mit tudok...

Valaki segítsen! Mit tudok ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Kiugrott a cicám az ablakon, 3. emelet, de nem beton van alattunk, hanem amolyan udvar féle. Nemrég történhetett, valamikor 8 és 11 óra között. Eddig kerestem, de nem találom sehol, ráadásul a drága jó anyám felzavart, hogy ne legyek lent a sötétben, mert így nem tud aludni..... Szerintetek hazajön? Ha elkóborolt nem lehet nagy baja, nem? Ha kivilágosodik azonnal elindulok keresni, addig is nyitva hagytam az ajtót a lépcsőházba, hogy fel tudjon jönni. Nekem ő a "szemem fénye", mióta megvan könyörögtem hogy ne hagyják nyitva azt a k.rva ablakot, ha nincs itthon senki, vagy nem tudunk rá figyelni.... megőrülök, ha valami baja van:((
2012. szept. 10. 00:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Egyébként ivartalanított kandúr cicus, 3* volt kint eddig életében, de akkor is félt már a lépcsőházban is.
2012. szept. 10. 01:01
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy baja történt, reggelre szerintem megkerül, ne aggódj!
2012. szept. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az én macskám is esett ki a 2. emeletről még régen. Tudod hol találtuk meg? A földszinti erkélyen ki volt rakva egy szekrény és az alá bújt be.
2012. szept. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igazán remélem, hogy jól van. Ha kivilágosodik majd mge tudom nézni a bokrokat stb, mert ő is olyan, hogy valami baj történik, rögtön elbújik valahova, és ugy kell kiimádkozni.

#2! Te elvitted utána állatorvoshoz? Volt valami baja? Én tuti el fogom, csak még nem tudom, hogy miből.

2012. szept. 10. 05:37
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. emeletről esett ki a macsek és túlélte. Nem szaladt el messzire, meg volt rémülve, ő se egy kijáró cicus, nem ismeri a külvilágot. Behúzódott a ház sarkába, ott találtam meg. Csak a szájacskáját kellett összevarrni, de már meggyógyult teljesen.
2012. szept. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajnos én még mindig nem találom, pedig már végigjártam a környéket. Minden elfogultság nélkül mondom, hogy gyönyörű szép cica, és félek, hátha valaki befogadta. Már hívtam az állatkórházat is, hogy hívjanak, ha van valami, remélem meg lesz. :(
2012. szept. 10. 07:42
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne add fel, ha van időd, sétálj a környéken és hívogasd. Tegyél ki plakátot, hátha valaki befogta. Enyém tőlem szökött el, de egy hónap után előkerült, odajött a házhoz (pedig 9 emelet, 68 lakás)
2012. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
MEGVAN!!:) Most várom a kocsit, indulok vele állatorvoshoz. Már "várják", reggel hívtam őket, hogy ha valaki beviszi, azonnal hívjanak:)) Sántít szegény, de amúgy nincs rajta seb, nem vérzik semmije. Amint felértünk evett egy csomó száraztápot, meg konzervet is, szóval nagy baja nem lehet. Köszönöm mindenkinek!:)
2012. szept. 10. 11:22
 9/16 anonim válasza:

Szuper !

Az enyém is kiesett a 2.-ról. Utána oldalra állt az alsó állkapcsa.Nem is tudott enni másfél napig, csak iszogatott.Majd konzervtápot felhígitottam vízzel azt lefetyelte be nagy nehezen.1 hét alatt pedig totál rendbe jött.9 életük van ezeknek,tényleg.

2012. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát az enyémnek már csak 8, vagy 7 esetleg, de ezekre most már vigyázunk, az tuti!:) Szerencsére nem tört el semmije, csak meghúzta a lábát, kapott fájdalomcsillapító szurit, most vagy alszik, vagy eszik, vagy fürdik folyamatosan:D

Ahogy így érdeklődtem a környéken, szegényt még egy kutya is megkergette... még jó, hogy fájós lábbal tudott elég gyorsan futni!:)

2012. szept. 10. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!